JBL T510BT nereden alınır?

Şu an Amazon'dan alıyorum Q10'u umarım pişman olmam her şey için teşekkürler herkese.
Başının üstü ağrıyınca, kulakların ocak gibi olunca da Mansion arkadaşa teşekkür edersin. Ben olsam kulaküstü almazdım IEM alırdım en kötü TWS alırdım. Kulağında çeyrek kilo taşımaktansa hoparlörden dinlerim. Almış ve dip ses sorunundan iade edip Shure IEM almış biri olarak önermem kısacası.

Başının üstü ağrıyınca, kulakların ocak gibi olunca da mansion arkadaşa teşekkür edersin. Ben olsam kulak üstü almazdım ıem alırdım en kötü TWS alırdım. Kulağında çeyrek kilo taşımaktansa hoparlörden dinlerim. Almış ve dip ses sorunundan iade edip shure ıem almış biri olarak önermem kısacası.

Öneriniz için sağ olun ancak benim asıl kulak içi kulaklıklarda kulağım ağrıyor. Kullanamıyorum. Yine de ilginiz için sağ olun.

Öneriniz için sağ olun ancak benim asıl kulak içi kulaklıklarda kulağım ağrıyor. Kullanamıyorum. Yine de ilginiz için sağ olun.
Teşekkür ederim ben aldığım zaman tek distribütorü Hepsiburada'ydı ve mavi ile gri tek vardı ondan dolayı bilgimden bu kadar eminim ve genel bir dip ses problemi vardı sonra gri versiyon duyuruldu ve düzeltilmiş denildi ondan dolayı pek önermemezlik yapmadım performans olarak gayet kaliteliydi ancak gerçekte konforsuzdu beklediğim gibi ve dip ses gelince artık videolar izlenemez bir hale geldi ve iade etmek zorunda kaldım umarım size düzeltilmiş versiyon gelir.

Başının üstü ağrıyınca, kulakların ocak gibi olunca da Mansion arkadaşa teşekkür edersin. Ben olsam kulak üstü almazdım IEM alırdım en kötü TWS alırdım. Kulağında çeyrek kilo taşımaktansa hoparlörden dinlerim. Almış ve dip ses sorunundan iade edip Shure IEM almış biri olarak önermem kısacası.

Aynen Türkiye E-Ticaret sitelerinde en çok alınan kulak üstü modeli öyledir aynen... Bu kafayla işin zor... 😆

Dip ses sorunu %10 ses seviyesinde ya duyuluyor ya duyulmuyor, ses kesilince 2 saniye sonra gidiiyor bu kadar ufak bir şeyi takmışsan lafım yok sana. Ki %10 ses ile dinleyen yok.

Aynen Türkiye E-Ticaret sitelerinde en çok alınan kulak üstü modeli öyledir aynen... Bu kafayla işin zor... 😆

Dip sea sorunu %10 ses seviyesinde ya duyuluyor ya duyulmuyor ses kesilince 2 saniye sonra gdiiyor bu kadar ufak bir şeyi takmışsan lafım yok sana.
Bir filmde sessizlik sahnelerinde veya müzikteki sessizliklerde cızırtı gelmesi küçük bir sorun değildi ve özellikle vokallerde ses çok sibilansa uğruyordu EQ ayarlarıylarıyla zar zor düzeldi ama o cızırtı belli bir yerden sonra gerçekten insanı sinir etmeye yetti ve bass up modunda ses boğuklaşıyordu yani normal şartlarda pek kullanmadım. Rap tarzı şarkılarda bu kulaklık alınır ancak vokal tipi mid ve tizleri yükseklerde pek hoşuma gitmedi. Burada kuru bir fanboyluktan öte bir şey göremiyorum. Belki mevcut şartlarda en ucuzu bu olabilir ancak eskiden ciddi problemleri vardı.

O cızırtı bilgisayar da kullanıyorken fazla olmuyor. Hatta dizi izlerken duyduğumu hatırlamıyorum bile. Tabi bu yorumlarım JBL için geçerli

Bu arada zaten yorumumda spor sırasında kullanımdan dolayı olduğunu söyledim. Normal kullanımda pedlere ne olur bilgim yok. Fakat arkadaşınki kötü durumdaydı. 1 yılı geçmemiştir alalı. Sporda takacaksanız bunu dikkate alın.

8 sayfa okumadım. İlk sayfadan geliyorum.
Benim de kanım ısındı kulaklığa karşı fakat bu yorumları görünce içim soğudu.
4. resim hariç kalanı boş yapmış. Kulaklık alırken ürün yorumlarına bakmam. Yalnızca kronik sorun var mı diye bakarım. Sesle uzaktan yakından alakası olmayan, 1 gram bilgiye sahip olmayan insanlar yorum yazıyor. Sağlam yorumlar çok nadir var.

4. resim için ise şunu diyebilirim: Q10'un hiçbir yabancı adam akıllı incelemesini bulamadım. Frequency Response grafiği bile yok. Ama kendisinin bass ağırlıklı bir kulaklık olduğu bariz belli. Muhtemelen karanlık ses veren bir ses tipi var. Bu da Hip-hop, EDM VS. dinliyorsanız işinize yarar. Ama resimde bahsettiği türlerde karanlık, detaysız ve boğuk bir ses verir.

510BT'yi ben de önermem. Malum, 500 serisi dip ses ile ünlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı