JBL T510BT nereden alınır?

Ali12231

Decapat
Merhaba, JBL T510BT almayı düşünüyorum, her yerde satılıyor videoları bile var. Ama JBL kendi sitesinde kulaklığı bulamıyorum, hiç çıkarmamış olabilir mi? Orijinal mıdır? İade gibi şeylerde sorun çıkarmayacak ve güvenilir nereden almayı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, JBL T510BT almayı düşünüyorum, her yerde satılıyor videoları bile var. Ama JBL kendi sitesinde kulaklığı bulamıyorum, hiç çıkarmamış olabilir mi? Orijinal mıdır? İade gibi şeylerde sorun çıkarmayacak ve güvenilir nereden almayı önerirsiniz?

Öncelikle almamanızı tavsiye ederim. Burada F/P canavarı Anker Soundcore Q10 varken kesinlikle alınmamalı. Kulak içi isterseniz yine öneri yapabilirim.

Öncelikle almamanızı tavsiye ederim. Burada F/P canavarı Anker Soundcore Q10 varken kesinlikle alınmamalı. Kulak içi isterseniz yine öneri yapabilirim.

:)

Kesinlikle Q10'un alınması gerektiğini düşünüyorum ben de. Bass'larına ve performansına bayıldığım bir kulaklık oldu.

JBL kronik sıkıntılı, alan arkadaşlarımın çoğu 2-3 ay sonra sol veya sağ kulak kısımlarındaki hoperlörlerin bozulduğunu söylemişti. Alternatif markalara bakmanızı öneririm sizlere.

Anker Soundcore Q10'u araştırdım, her ne kadar JBL T510BT ile karşılaştırmasını bulamasam da, çoğu yorumda sol tarafının ses vermediği veya memnun olmadığı yazıyordu. Siz JBL neden alınmamalı rehberinde JBL T500BT kulaklığına kadar yazmışsınız. Halbuki T510BT ile aralarında dağlar kadar fark var. Sizden rica etsem bu videodaki incelemeyi dikkate alıp ona göre Anker Q10 vs JBL T510BT sorusuna cevap verebilir misiniz? Gerçekten kararsız kaldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anker Soundcore Q10'u araştırdım, her ne kadar JBL T510BT ile karşılaştırmasını bulamasam da, çoğu yorumda sol tarafının ses vermediği veya memnun olmadığı yazıyordu. Siz JBL neden alınmamalı rehberinde JBL T500BT kulaklığına kadar yazmışsınız. Halbuki T510BT ile aralarında dağlar kadar fark var. Sizden rica etsem bu videodaki incelemeyi dikkate alıp ona göre Anker Q10 vs JBL T510BT sorusuna cevap verebilir misiniz? Gerçekten kararsız kaldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle diyeyim kısaca yoksa buraya çok uzun bir mesaj yazmam gerekecek ve kafanızı karıştıracağım. JBL 560BT bile Q10'un yanından geçemez. Siz düşünün?

Ayrıca Hepsiburada'da en çok alınan kulak üstü kulaklığa bakın ve yorumlarına(en yüksek puanlı yorumlar). Anker Q10 500-600TL'lik bir performnası mevcut, o fiyatlara bile alınabilir rakibi TaoTronics 85 vardı ama onun fiyatı uçtu. O çöp tabir ettiğimiz 510BT alınmaz. Hangi kulaklıkta sol ses gelmiyor?

Şöyle diyeyim kısaca yoksa buraya çok uzun bir mesaj yazmam gerekecek ve kafanızı karıştıracağım. JBL 560BT bile Q10'un yanından geçemez. Siz düşünün?

Ayrıca Hepsiburada'da en çok alınan kulak üstü kulaklığa bakın ve yorumlarına(en yüksek puanlı yorumlar). Anker Q10 500-600TL'lik bir performnası mevcut, o fiyatlara bile alınabilir rakibi TaoTronics 85 vardı ama onun fiyatı uçtu. O çöp tabir ettiğimiz 510BT alınmaz. Hangi kulaklıkta sol ses gelmiyor?

Benim de kanım ısındı kulaklığa karşı fakat bu yorumları görünce içim soğudu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211206-171924_YouTube.jpg
    Screenshot_20211206-171924_YouTube.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 111
  • Screenshot_20211206-171924_YouTube.jpg
    Screenshot_20211206-171924_YouTube.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 102
  • Screenshot_20211206-172228_YouTube.jpg
    Screenshot_20211206-172228_YouTube.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 92
  • Screenshot_20211206-172308_YouTube.jpg
    Screenshot_20211206-172308_YouTube.jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 108
Benim de kanım ısındı kulaklığa karşı fakat bu yorumları görünce içim soğudu.

Size burada bir JBL BT500, BT510 şikayetleri açarım, hayatınız boyunca görmediğiniz kadar şikayet görürsünüz. 🙃

Ayrıca BassUp modu baslı şarkılarda özellikle kulak titretme garantisi veriyorum. 50.000 de bir Q10 kötü çıkar ama 1000'de bir JBL kötü çıkar(örnek).

Yeni konular

Geri
Yukarı