JBL T510BT nereden alınır?

Size burada bir JBL BT500, BT510 şikayetleri açarım, hayatınız boyunca görmediğiniz kadar şikayet görürsünüz. 🙃

Ayrıca bassup modu baslı şarkılarda özellikle kulak titretme garantisi veriyorum. 50.000 de bir Q10 kötü çıkar ama 1000'de bir JBL kötü çıkar(örnek).

Büyük ihtimalle Q10 alacağım. Peki Q20 ile aralarında çok fark var mı? Ve çatışmalı bilgisayar oyunları için uyumlu mu? Mikrofonu da iyidir herhalde.

Büyük ihtimalle Q10 alacağım. Peki Q20 ile aralarında çok fark var mı? Ve çatışmalı bilgisayar oyunları için uyumlu mu? Mikrofonu da iyidir herhalde.

Q20 alınmaz, eski model. Oyun için Q10 pek uygun olmayabilir. Üst model isterseniz Q30 veya Q35 efsanedir.

Migrosta JBL T500BT modelini 320 TL fiyatına aldım. Spor yaparken kullanıyorum gayet iyi bir kulaklık. Çok fazla terlememe rağmen pedleri sağlam kalıyor.

Migros'ta JBL T500BT modelini 320 TL fiyatına aldım. Spor yaparken kullanıyorum gayet iyi bir kulaklık. Çok fazla terlememe rağmen pedleri sağlam kalıyor.

Hiç sormayın, çok iyi bir kulaklık, ama araştırmadan alana. Neyse ki bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. :)

Hiç sormayın, çok iyi bir kulaklık, ama araştırmadan alana. Neyse ki bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. :)

Alıp kullandıktan sonra gerçek hayatta bana pek artısı ya da eksisi olmuyor. Bu yüzden memnunum üründen. Zaten Flip 4 kullanan birisi olarak markaya güvenim var.

Tamam memnun memnun kullanırsınız umarım. :)

Halbuki öğrenmemek ayıptı. 😒
Bilmemek ayıp değil ama kullandığım ürüne çöp yazan bir başlık ile açılmış konuyu okumanın bana kişisel olarak yararı olacağını düşünmüyorum. Zaten spor için almıştım ve spor yapan arkadaşım 2 yıldır kullanıyor ve sorun yaşamamış. Benim önceliğim bu oldu kulaklık ile ne kadar terlersem terleyeyim ıslansa bile sıkıntı yaşatmıyor. Önceden kullandığım kablolu kulaklık da JBL markasına sahipti ve beni uzun süre götürdü. Benim önceliğim de bu yüzden JBL oldu. Param yetse tabikide Sennheiser markalı bir kulaklık alırım ama yapacak bir şey yok.

2 Kulaklığı da kullandım, Q 10 der geçerim.
kkln.jpeg
WhatsApp Imavbıohbjnk.jpeg
Whkblllll.jpeg
tfghytftfgyu8ftcgyuı.jpeg

Ben Q10'da yorumlarda şunu gördüm. Kablolu bağlayınca bilgisayarda mikrofon çalışmıyor diyorlar. Kablosuz başlayınca da ses gelmiyor diyorlar. Her türlü birini kullanamıyormuşuz. Sizin deneyimlerinizde böyle bir sorun oldu mu?

@Ali12231

Bilgisayarda kablosuz kullanımda sesin çok kötü olduğuna şahit oldum ve şaşırdım, kablolu kullanmadım henüz. Daha çok telefonda kullanmalık bir kulaklık.

Geri
Yukarı