JBL T510BT vs TCL MoveAudio S600

BerkayGO

Hectopat
Biri kulak üstü biri kulak içi, çok arada kaldım bu iki model arasında. Çoğunlukla müzik dinlemek için kullanacağım ama tasarım açısından JBL daha çok hoşuma gidiyor. Bu fiyat bandında başka önerileriniz olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biri kulak üstü biri kulak içi, çok arada kaldım bu iki model arasında. Çoğunlukla müzik dinlemek için kullanacağım ama tasarım açısından JBL daha çok hoşuma gidiyor. Bu fiyat bandında başka önerileriniz olursa çok sevinirim.
jbl 510bt kullanıyorum şuanki fiyatını görünce yuh dedim asla o paraya değmez ama gayet güzel ürün.

jbl 510bt kullanıyorum şuanki fiyatını görünce yuh dedim asla o paraya değmez ama gayet güzel ürün.
TCL'yi bilmiyorum ama JBL ses konusunda tatmin etse de bence malzeme kalitesi olarak vasat bir kulaklık.
Şahsen böyle bir devirde T510'a o kadar çok para vermezdim hak ettiğini düşünmüyorum.
teşekkür ederim öncelikle, önerdiğiniz bir model var mı?

Biraz daha koyup Soundpeats Air3 Pro'ya bakabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı