JBL T560 mi yoksa Philips TAH420 mi?

BaranKanat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Günlük kullanım için müzik dinlemek dizi ve film izlemek için kulak üstü kulaklık arıyorum. 2 markanın modeli arasında kaldım.

Philips Philips TAH4205BK Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (Mikrofonlu) Siyah - 29 saat Fiyatı, Yorumları - Trendyol
JBL JBL Tune 560bt Mavi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu iki marka arasında kaldım. JBL de dışarıya ses veriyor tarzında yorumlarla karşılaştım en son isteyeceğim şey o olur. Yolculuk esnasında yolcuları rahatsız ediyor muyum endişesiyle asla şarkı dinleyemem.

Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim 🙂

Son düzenleme:
JBL 510BT kullanıyorum, sesi fazla açınca dışarıya sesi veriyor. Ben kullanırkan kolay bi şekilde kafa üstü plastiği kırılmıştı bu yüzden JBL önermiyorum.

Q10i bakabilirsiniz ancerin biraz kaba ama iyidir.

Tavsiye için teşekkürler. Konuyu açmadan önce baktım ancak kaba bir görünüşü olduğunu düşündüğüm için almayı tercih etmiyorum.

JBL 510BT kullanıyorum, sesi fazla açınca dışarıya sesi veriyor. Ben kullanırkan kolay bir şekilde kafa üstü plastiği kırılmıştı bu yüzden JBL önermiyorum.

İlk etapta kafamda JBL vardı ancak bu ses olayı yüzünden biraz çekindim açıkçası

İlk etapta kafamda JBL vardı ancak bu ses olayı yüzünden biraz çekindim açıkçası
Sesi sonuna açınca yaninizdaki kişi ne dinlediğiniz anlayabiliyor. Ben olsam şu an jbl yerine Q10i tercih ederdim.

Geri
Yukarı