JBL T560BT vs Anker Soundcore Life Q10

Samius

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, günlük kullanımda (bilgisayar başında, yürüyüş yaparken, yolculuklarda) kullanmak amacıyla kablosuz bir kulaklık arıyorum. En çok önerilen ürünlerin bunlar olduğunu gördüm ancak hangisini tercih edeceğim konusunda kararsız kaldım. Kulaklıkların dışarı ses vermesi, ses kalitesi, ergonomik yapısı olarak değerlendirildiğinde sizce hangi kulaklığı almam daha uygun olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, günlük kullanımda (bilgisayar başında, yürüyüş yaparken, yolculuklarda) kullanmak amacıyla kablosuz bir kulaklık arıyorum. En çok önerilen ürünlerin bunlar olduğunu gördüm ancak hangisini tercih edeceğim konusunda kararsız kaldım. Kulaklıkların dışarı ses vermesi, ses kalitesi, ergonomik yapısı olarak değerlendirildiğinde sizce hangi kulaklığı almam daha uygun olur?

JBL öneririm T500 modelini kullanıyorum uzun süre kullanıma birebir

T500 kablolu kullandım ve o kadar kaliteli değil. O fiyat aralığında en iyisi Q10.
Şu an Urbanears Plattan 2 kablolu modelini kullanıyorum, buna geçince anladım. T500'ün en büyük handikapı kulak pedlerinin düşük kalite olması. 1,5-2 saat sonra kulağın arkasını çok acıtıyor. Plattan 2 da kulağı tam kapatmadığı için acıtıyor ama öyle çok rahatsız edici düzeyde değil. Ses kalitesi olarak Plattan 2 biraz daha iyi geldi bana. Q10 kulağı tam içine aldığı için acıtmayacağını düşünüyorum ve onun da ses kalitesi güzel, hatta o bass ağrlıklı. Tek sıkıntısı çok ağır (258 gram).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı