Anker Soundcore Life Q10 mikrofonu çalışmıyor

Elensari

Hectopat
Masaüstü bilgisayarımda kablolu bir şekilde mikrofonunu çalıştıramadım. Kulaklık mikrofon ayırıcı da bir sıkıntı yok, eski kulaklığım çalışıyor. Acaba bu modellerde kablolu da mikrofon çalışmıyor mu?

Ben de bunu kullaniyorum. Daha ucuzu vardir ama 15tl icin rezil bir kulaklik deneyimi yasamanizi istemem. Bluetooth 4.0 fakat 5.0 ile de sorunsuz calisiyor. Driverini da kurmayi sakin unutmayin yoksa benim gibi saatlerinizi harcarsiniz baglayabilmek ve sorunsuz kullanabilmeye calisarak fakat olmaz bir turlu.

Oyun için almıştım ben. Bir videoda 4.0 geçikme yaşanıyor dedi.
Ben de bunu kullaniyorum. Daha ucuzu vardir ama 15tl icin rezil bir kulaklik deneyimi yasamanizi istemem. Bluetooth 4.0 fakat 5.0 ile de sorunsuz calisiyor. Driverini da kurmayi sakin unutmayin yoksa benim gibi saatlerinizi harcarsiniz baglayabilmek ve sorunsuz kullanabilmeye calisarak fakat olmaz bir turlu.
Bunun 5.0 olanı bulamadım.

Oyun için almıştım ben. Bir videoda 4.0 geçikme yaşanıyor dedi.

Bunun 5.0 olanı bulamadım.

Selam bende de aynı kulaklık var ve bilgisayara Bluetooth ile bağlayınca mikrofonu kullanamiyorum. Sorunu 5.0 Bluetooth adaptör ile çözdün mü? Bir de 4 bogumlu AUX ve Type-C girişli kablo ile kulaklığın mikrofonunu kullanabilir miyim? Bunu denedin mi hiç?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı