JBL T560BT vs JBL 510BT vs Anker Q10

TunaYK

Picopat
Daha fazla  
Merhaba haftaya bir kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Başlıkta da söyledigim gibi 3 model arasında kaldım. Karşılaştırma videolarını izledim Anker Q10 diğerlerine göre daha iyi performans evet performansta önemli ama tasarımsal açıdan bozuyor. Benim için ikisi de önemli fakat Anker Q10 büyük bir kulaklık olduğundan kulağımı acıtır gibi geliyor. Yani şu anda aklıma JBL 510BT modeli daha yatkın durumda. Sizce ne yapmalıyım önerirseniz teşekkür ederim.

Merhaba haftaya bir kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Başlıkta da söyledigim gibi 3 model arasında kaldım. Karşılaştırma videolarını izledim Anker Q10 diğerlerine göre daha iyi performans evet performansta önemli ama tasarımsal açıdan bozuyor. Benim için ikisi de önemli fakat Anker Q10 büyük bir kulaklık olduğundan kulağımı acıtır gibi geliyor. Yani şu anda aklıma JBL 510BT modeli daha yatkın durumda. Sizce ne yapmalıyım önerirseniz teşekkür ederim.

Dediğin gibi performans açısından Q10 daha iyi bir kulaklık fakat tasarımını ben de sevmiyorum kullanmama rağmen. Hangi özellik senin için daha ön plandaysa ona göre seçim yap.

Aralarından en iyisi Q10. Kulağınızı büyük kulaklık değil küçük olan acıtır çünkü kulağınızı tam kaplamayıp sürekli baskı yaparlar. Q10 sadece ağır bir kulaklık, ağrıtsa ağrıtsa boynunuzu ağrıtır. Sizin için çok hafif bir kulaklık önemliyse Sony WH-CH510 alın. JBL markasını çok düşük bütçe harici almayın.
https://www.akakce.com/bluetooth-ku...510-kablosuz-kulak-ustu-fiyati,548247721.html

Q10 diğer ikisinin içinden geçer. Açık ara farkla hem de ikisini hem teknik olarak hem gerçek kullanıcı testinde geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı