Anker Q10 vs JBL T560BT

• Konuyu başlatan Mamre
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

Mamre

Hectopat
Müzik dinlemek, arada film izlemek için kullanacağım. Bir de kulaklığın kafamda çok büyük durmasını istemiyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Hocam Anker Q10 kullanıyorum baya önceden almıştım pedleri yumuşak ama biraz ufak kalıyordu kulağıma o yüzden kulağımı sıkıyordu, geçen pedleri yırtıldı servis yenisini yolladı az önce taktım onları daha büyük ped yapmışlar artık sıkma sorunu ortadan kalktı muhtemelen yeni üretilenlerde de bunlardan vardır. Genel olarak tavsiye ederim ses kalitesi çok güzel pişman etmez, şarj süresi çok iyi yanlış hatırlamıyorsam 60 saat falan süresi var ve çok hızlı şarj oluyor.

Anker'in bassları çok iyi diyorlar bu modelinde bayağı bir övgü var.

Q10 kullanıyorum öneririm güzel kulaklık.
Q10 kesinlikle. Kendim de kullanmaktayım.
Hocam Anker Q10 kullanıyorum baya önceden almıştım pedleri yumuşak ama biraz ufak kalıyordu kulağıma o yüzden kulağımı sıkıyordu, geçen pedleri yırtıldı servis yenisini yolladı az önce taktım onları daha büyük ped yapmışlar artık sıkma sorunu ortadan kalktı muhtemelen yeni üretilenlerde de bunlardan vardır. Genel olarak tavsiye ederim ses kalitesi çok güzel pişman etmez, şarj süresi çok iyi yanlış hatırlamıyorsam 60 saat falan süresi var ve çok hızlı şarj oluyor.
Dış görünüşe biraz önem vermekteyim. Sizce çok kaba duruyor mu kafada?

Geri
Yukarı