JBL Tune 500BT kulaklığın mikrofonunun kullanılamaması

MANSORYN

Hectopat
Daha fazla  
JBL Tune 500BT kullanıyorum masaüstü bilgisayarıma USB Bluetooth adaptörü ile bağladım adaptörün sürücülerini kurdum. Kulaklık bağlanıyor ancak sadece ses çıkışı veya sadece ses girişi kullanılabiliyor, yani aynı anda müzik dinleyip mikrofonumu kullanamıyorum, sadece birini yapmam gerekiyor. Telefonda vs. deneyince kulaklık sorunsuz çalışıyor sadece bilgisayarda kullanırken böyle bir hata var.

JBL Tune 500BT kullanıyorum masaüstü bilgisayarıma USB Bluetooth adaptörü ile bağladım adaptörün sürücülerini kurdum. Kulaklık bağlanıyor ancak sadece ses çıkışı veya sadece ses girişi kullanılabiliyor, yani aynı anda müzik dinleyip mikrofonumu kullanamıyorum, sadece birini yapmam gerekiyor. Telefonda vs. deneyince kulaklık sorunsuz çalışıyor sadece bilgisayarda kullanırken böyle bir hata var.
Ben laptopta hiçbir aracı cihaz kullanmadan direkt bluetooth üzerinden de kullanamadım. Mesela Discord'da mikrofonumu görmesine rağmen çalışmıyor. Açıkçası bu kulaklığın en uygun kullanım yeri mobil cihazlar. Sırf masaüstü için farklı bir mikrofonlu kulaklık almanı tavsiye ederim Bu kadar uğraşa değmez çünkü.

Geri
Yukarı