JBL TUNE 500BT Sağ taraftan ses gelmiyor

Rigby

Centipat
Öncelikle merhabalar.
Kulaklığı yeni aldım. (Bluetoothlu olan) 2-3 saat dinledim vs. Sıkıntı yoktu. Şarj olsun diye bilgisayara taktım. Biraz şarj ettikten sonra dinlemek için eşleştirdim fakat sağ taraftan ses gelmiyor. Sağ taraftaki ses yükseltme, alçatma vs hepsi çalışıyor fakat ses. Daha önce yaşayan veya tahmini olan var mı nasıl çözüleceği hakkında? Sağ tarafı şarj yeri olarak algılayıp sesi mi kesti ne oldu anlamadım.
+
+

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de oldu ve birkaç yere baktığımda içindeki yayların temassızlığı ile ilgili olduğunu gördüm.
İçini açıp yayları fabrika ayarlarına getirmek gerekiyormus ancak ben çalışmayan tarafına birkaç kere hafif şekilde vurarak düzelttim sen de deneyebilirsin.
Öyle bir yol izlemek istemiyorum diyorsan Youtube'da videosu var bakabilirsin.

Aynı sorun bende de oldu ve birkaç yere baktığımda içindeki yayların temassızlığı ile ilgili olduğunu gördüm.
İçini açıp yayları fabrika ayarlarına getirmek gerekiyormus ancak ben çalışmayan tarafına birkaç kere hafif şekilde vurarak düzelttim sen de deneyebilirsin.
Öyle bir yol izlemek istemiyorum diyorsan Youtube'da videosu var bakabilirsin.
Videonun linkini yada tam adını atabilirmisin rica etsem?😊

İçini açtım, telleri biraz çektim. Çekip bırakıyorsunuz azcık. Koparmayın tabi :)
Sonrasında düzeldi.

Baya geç bir cevap ama benim gibi sonradan uğrayan okursa diye bunu okuyup işaret parmağımla 3 4 kere arka arkaya vurdum düzeldi

Yeni konular

Geri
Yukarı