JBL Tune 510BT alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Bütçem maksimum 1200 lira falan. AirPods 2 alacaktım da bütçem yetmediği için alamadım maalesef. Bu kulaklığı alacağım da nasıldır bilmiyorum. Yani ses kalitesi olarak AirPods'u geçiyor mudur? Bas seviyesi ve ses yüksekliği nasıldır? iPhone 11 de uyum sorunu çıkarmaz umarım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kalitesi olarak AirPods'u geçer. Bass normal, ses yüksekliğinin yeterli olduğunu düşünüyorum. Soundcore Q10 ile arasında kalmıştım bu kulaklık ile sonrasında karar değiştirip Q10'a yönelmiştim. İkisi arasından tercih yapacak olursam Q10'dan yana tercihimi yaparım ama ben aldıktan sonra fazlasıyla zam geldi. Ondan dolayı Q10i modeline bakılabilir.

Ses kalitesi olarak AirPods'u geçer. Bass normal, ses yüksekliğinin yeterli olduğunu düşünüyorum. Soundcore Q10 ile arasında kalmıştım bu kulaklık ile sonrasında karar değiştirip Q10'a yönelmiştim. İkisi arasından tercih yapacak olursam Q10'dan yana tercihimi yaparım ama ben aldıktan sonra fazlasıyla zam geldi. Ondan dolayı Q10i modeline bakılabilir.
Bunun da tasarımını beğenmedim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı