JBL Tune 520BT vs Philips TAH4205

ucruB

Femtopat
Daha fazla  
Kulak üstü kulaklık alacağım. JBL Tune 520BT mi Philips TAH4205 mi daha iyi yoksa gürültü önleyici özelliği olan başka iyi marka var mı?

Hagisini aldınız deneyiminiz nasıl.
jbl tune 520bt aldım. Ses kalitesi güzel,son ses açınca dışarıya ses veriyor. Pc ve bilgisayara eş zamanlı bluetooth bağlantısı oluyor. Pc'de kulaklık takılı film izlerken telefon gelince bağlantı telefona geçiyor filme devam edeceğin zaman direkt pcye bağlanıyor o hızlı geçiş çok iyi. Gürültülü ortamda konuşma yapma konusunda sıkıntılı, otobüsteyken veya yolda giderken çevrenin sesinden karşı tarafa kendi sesini duyuramıyorsun. Uzun süre şarjı gidiyor 18 eylülden bu yana 1 kere şarj ettim şuan yüzde 70 şarjı. Kulak pedleri çok yumuşak fakat belli bir zaman sonra kulakları ağrıtıyor.

JBL Tune 520BT aldım. Ses kalitesi güzel, son ses açınca dışarıya ses veriyor. PC ve bilgisayara eş zamanlı Bluetooth bağlantısı oluyor. PC'de kulaklık takılı film izlerken telefon gelince bağlantı telefona geçiyor filme devam edeceğin zaman direkt PC'ye bağlanıyor o hızlı geçiş çok iyi. Gürültülü ortamda konuşma yapma konusunda sıkıntılı, otobüsteyken veya yolda giderken çevrenin sesinden karşı tarafa kendi sesini duyuramıyorsun. Uzun süre şarjı gidiyor 18 Eylül'den bu yana 1 kere şarj ettim şu an yüzde 70 şarjı. Kulak pedleri çok yumuşak fakat belli bir zaman sonra kulakları ağrıtıyor.

Hocam kulak pedlerini düşünüyorum ben de diğer modelleri gibi sert mi bende bir ara 560BT vardı 1.30, 2 saat sonra bayağı ağrıtıyordu kulağımı.

Philips aslında daha iyiydi onda neodyum mıknatıslar var.

Siz hangisini önerirsiniz arada kaldım Philips TAH4205 ile 520BT arasında Philips'in pedleri vs yumuşak mı ses kalitesinin üzeceğini sanmıyorum ama plastiğine kötü diyenler var JBL'e kıyasla.

Hocam kulak pedlerini düşünüyorum ben de diğer modelleri gibi sert mi bende bir ara 560BT vardı 1.30, 2 saat sonra bayağı ağrıtıyordu kulağımı.

Siz hangisini önerirsiniz arada kaldım Philips TAH4205 ile 520BT arasında Philips'in pedleri vs yumuşak mı ses kalitesinin üzeceğini sanmıyorum ama plastiğine kötü diyenler var JBL'e kıyasla.
JBL 500bt kullanıyordum 3 sene önce salona giderken, aslında kullanamadım şöyle benim boyum ortalamadan büyük haliyle de kafam da büyük bu kulaklığı taktımda sona kadar açıyordum dişlerini yine kulağımda baskı oluyordu ve kulağımı acıtıyordu çocuk kulaklığı gibi de geliyor bana biraz.
Philips konusunda fikrim yok deneyimlemedim sadece şunu almıştım Jbl 500bt den sonra Philips tauh 202 bu kulaklıkda da neodyum sürücü var yanlız Jbl den hem ses kalitesi olarak iyiydi hemde ped olarak tabi bu da küçüktü yine 1 saat üzeri kullanımda acıtmaya başlıyordu en son sporu bırakmamla da bu tip kulaklıkları almadım daha .
Normalde Hi-fi müzik dinleyen birisiyim ama salonda bu pek önemli değil salonda bass kafalı biri olmak daha iyi oluyor bu yüzden bass konusuna önem verip ucuz birşey arıyordum o aralarda 2 kulaklıkla da yolum kesişmiş olmuştu yine tauh 202 bir kaç kişiye daha önermiştim memnunlardı da şuan alınmaz BT sürümü eski.
:)

Hemde kıyasladığın ürün daha iyi zaten ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı