JBL 520BT vs Philips TAH4205

Kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum bu seviyelerde bildiğiniz başka marka varsa önerilerinze açığım.

Bence ikisini de tercih etme dostum ben de zamanında bayağı kalmıştım ikisinin arasında ama JBL 520 çıkmamıştı ben bakarken 510 aldım Philips'in plastiği zaten çok kalitesiz hareketi de JBL'e göre çok kısıtlı ama JBL'in de fiyatına göre ses kalitesi çok düşük ya başka F/P bir ürün bak ya da bütçeni biraz yükseltmeye çalış bence.

Bence ikisini de tercih etme dostum ben de zamanında bayağı kalmıştım ikisinin arasında ama JBL 520 çıkmamıştı ben bakarken 510 aldım Philips'in plastiği zaten çok kalitesiz hareketi de JBL'e göre çok kısıtlı ama JBL'in de fiyatına göre ses kalitesi çok düşük ya başka F/P bir ürün bak ya da bütçeni biraz yükseltmeye çalış bence.

Peki Sony WH-CH510 bu nasıldır.

Peki Sony WH-CH510 bu nasıldır.

Oda arkadaşımda var ses kalitesi cidden mükemmel ses yüksekliğide çok iyi ama onun plastiği Philips'den bile kötü bir kulağını bantlı kullanıyor arkadaşım çok çabuk kırıldı. JBL'in plastiği gerçekten muazzam ilk kutusundan çıkardığımda hayran kalmıştım ama zaman geçtikçe sesi çok az gelmeye başladı.

Geri
Yukarı