JBL Tune Flex cızırtı geliyor

kozalak000

Hectopat
Daha fazla  
Ben 1 senedir JBL'in Tune Flex beyaz olan kulaklığını kullanıyordum bir süre sonra kendiliğinden sağ kulaklık bozuldu. Neyse gittim MediaMarkt dedim böyle böyle garantiye verdik dediler ürün değişimi dediler değiştirdik eve geldim deniyorum ve sağ kulaklıktan hani dip ses olurya onun gibi cızırtı yapıyor çok rahatsız etmiyor ama yeni ya insan huzursuz oluyor bunun çözümü var mı? Tekrardan uğraşmak istemiyorum garanti süreciyle. (ses o kadar az ki sadece bir şey çalmıyorken sağ kulaklıktan geliyor )

Bası güçlüdür ses kalitesi de platforma göre değiştiğini fark ettim uzun bir süre Spotify kullandım ondan sonra Apple Music'e geçince tam randıman aldım kulaklıktan şarjı falanda bana 2 gün yetiyor ama tek bir eleştireceğim nokta var ve kesinlikle benim için büyük problem dışarı aşırı ses veriyor arkadaşlar diyor kanka birlikte dinliyoruz ama güzel kulaklık tavsiye ederim.

Benim soruna çare yok mu? Dün alınmış kulaklıktan sağ kulaklıkta yok denecek kadar az cızırtı gibi bir ses var tekrardan garantiye gitmek istemiyorum çaresi var mı?

Bası güçlüdür ses kalitesi de platforma göre değiştiğini fark ettim uzun bir süre Spotify kullandım ondan sonra Apple Music'e geçince tam randıman aldım kulaklıktan şarjı falanda bana 2 gün yetiyor ama tek bir eleştireceğim nokta var ve kesinlikle benim için büyük problem dışarı aşırı ses veriyor arkadaşlar diyor kanka birlikte dinliyoruz ama güzel kulaklık tavsiye ederim.

Benim soruna çare yok mu? Dün alınmış kulaklıktan sağ kulaklıkta yok denecek kadar az cızırtı gibi bir ses var tekrardan garantiye gitmek istemiyorum çaresi var mı?
Bende de aynı sorun var çok hafif bir hava sesi gibi bir ses geliyor, bazen gidiyor çözemedim.

Geri
Yukarı