JD 710 vs Gamenote H2016D

partylikeits1941

Hectopat
Makaleler
1
Fiyat olarak aralarında 50 TL civarı bir şey var. JD 710 189 TL'ye gelecek, Gamenote da 230-240 civarına. 7.1 veya mikrofon kalitesi çok önemli değil, ağırlıklı olarak XBOX'ta kullanacağım.

Sizce hangisini almalıyım? Gamenote almak 50 TL fiyat farkına değer mi? Teşekkürler şimdiden.

JD'de sorun yaşayan çok kullanaıcı gördüm. Tavsiye etmem. Gamenote daha iyi bir tercih olabilir.
Bunu daha önceki konumda da önerdiler, Teknoseyir'in incelemesi ve yorumlardan sonra soğudum hocam. Bir de dediğim gibi ekolayzır vs. ayarına giremeyeceğim için önceliğim iyi bir surround ve ses kalitesi. JD'nin önerilmediğini biliyorum fakat çok alan ve çok kullanan, dolayısıyla şikayetçisi kadar memnun olanı da var bilemedim. Fiyatı da çok uygun geldi.

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum, kendiniz bu kulaklığı kullandıysanız surround ve ses kalitesi hakkında yorum yapabilir misiniz?

Bunu daha önceki konumda da önerdiler, Teknoseyir'in incelemesi ve yorumlardan sonra soğudum hocam. Bir de dediğim gibi ekolayzır vs. ayarına giremeyeceğim için önceliğim iyi bir Surround ve ses kalitesi. JD'nin önerilmediğini biliyorum fakat çok alan ve çok kullanan, dolayısıyla şikayetçisi kadar memnun olanı da var bilemedim. Fiyatı da çok uygun geldi.

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum, kendiniz bu kulaklığı kullandıysanız Surround ve ses kalitesi hakkında yorum yapabilir misiniz?

Bence bütçeyi aşın bu bütçede sorunsuz kulaklık bulamazsınız.

Bunu daha önceki konumda da önerdiler, Teknoseyir'in incelemesi ve yorumlardan sonra soğudum hocam. Bir de dediğim gibi ekolayzır vs. ayarına giremeyeceğim için önceliğim iyi bir Surround ve ses kalitesi. JD'nin önerilmediğini biliyorum fakat çok alan ve çok kullanan, dolayısıyla şikayetçisi kadar memnun olanı da var bilemedim. Fiyatı da çok uygun geldi.

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum, kendiniz bu kulaklığı kullandıysanız Surround ve ses kalitesi hakkında yorum yapabilir misiniz?

Ben kendi attığım kulaklığı kullanıyorum. Ses kalitesi beni tatmin ediyor fakat sizin zevkinize göre durum değişebilir. Surrond falan demişsiniz ama inanın o olaylardan pek anlamıyorum. Sadece sanal 7.1'i açıp oyunlarda ses kasıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı