JD SSD iyi mi?

Ne yapayım cope mi atayım hocam bir hevesle aldim.

Atma fakat kaybetmekten korktuğun dosyaları içinde barındırma. Eski bile olsa bir adet HDD ya da USB bellek vb. sisteminde yedekleme olarak dursun. İyi bir SSD aldığında ise bunu çöpe atabilirsin evet.

Atma fakat kaybetmekten korktuğun dosyaları içinde barındırma. Kötü, eski bile olsa bir adet HDD vb. sisteminde yedekleme olarak durusn. İyi bir SSD aldığında ise bunu çöpe atabilirsin evet.

Anladim hocam uzuldum dogrusu keske konu acsaydim SSD onerseydiniz.

Atma fakat kaybetmekten korktuğun dosyaları içinde barındırma. Eski bile olsa bir adet HDD ya da USB bellek vb. sisteminde yedekleme olarak dursun. İyi bir SSD aldığında ise bunu çöpe atabilirsin evet.

Ama bilgisayarim bayağı hizlandi.

Anladim hocam uzuldum dogrusu keske konu acsaydim SSD onerseydiniz.

Olan olmuş, sen dediğimi yap çünkü bu ölürse içindeki herşey de beraberinde gider. Oyunlar gitse de sorun değil geri indirirsin ama kişisel belgelerin ve önemli şeyler her zaman ayrı bir diskte ya da USB'de kopyalı dursun.

Olan olmuş, sen dediğimi yap çünkü bu ölürse içindeki her şey de beraberinde gider. Oyunlar gitse de sorun değil geri indirirsin ama kişisel belgelerin ve önemli şeyler her zaman ayrı ybir diskte, USB'de kopyalı dursun.

USB yedege aldim eski HDD içinde de var. Ben bir ara SanDisk SSD aldim. 1 yil olmadi bozuldu.

Peki eski HDD icinde Windows 10 var onu nasıl depolama olarak kullanabilirim.

Sıfırlayarak. HDD'yi sistemine tak açılışta sana işletim sistemini soracak şu anda SSD'de kullandığını seç. Sonra masaüstünde Windows simgesine sağ tıklayıp Disk Yönetimi açıyorsun. Burada da HDD'nin üzerine sağ tıklayıp biçimlendir diyebilirsin.

Ya da direkt bu rehberi uygula.

Sıfırlayarak. HDD'yi sistemine tak açılışta sana işletim sistemini soracak şu anda SSD'de kullandığını seç. Sonra masaüstünde Windows simgesine sağ tıklayıp disk yönetimi açıyorsun. Burada da HDD'nin üzerine sağ tıklayıp biçimlendir diyebilirsin.

Ya da direkt bu rehberi uygula.

Teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı