JD27GM144 Görüntü Bozukluğu

gkydmr

Decapat
Arkadaşlar herkese merhabalar, iyi forumlar dilerim. Yaklaşık 3 aydır kullandığım James Donkey monitörümde şöyle bir problem oluşmaya başladı. Aslında monitör mü, ekran kartı mı tam anlam veremedim ama sizlere de sormak istedim, monitörümün garantisi devam etmektedir. Sorunu tam anlatamadığım için link bırakıyorum inceleyip yorumunuzu bekliyorum. Özellikle Yotube'de arka planı siyah yapınca daha belirgin oluyor, oyunlarda da ara sıra oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçmiş olsun hocam, panelde sorun var gibi geldi bana. Onboard ekran kartınız varsa onunla da deneyin.
Birazdan JD sevmeyen derneği üyeleri burayı basar :)
"JD alırsan olacak bu işte" yorumlarına hazır ol.

Geçmiş olsun hocam, panelde sorun var gibi geldi bana. Onboard ekran kartınız varsa onunla da deneyin.
Birazdan JD sevmeyen derneği üyeleri burayı basar :)
"JD alırsan olacak bu işte" yorumlarına hazır ol.
bende aynı fikirdeyim sizinle lakin yinede servise anlatmak için bilgi almak istedim. Marka takıntısı bendede var ama şu piyasada bi monitöre 2000 tl verecek kadar aklımı kaçırmadım. Monitörü 20 inclik 60 hzlik standart lcd monitör fiyatına aldığım için problem yok :D
Başka yorumu olan varsa bekliyorum dostlar farklı kablo ilede denedim sorun çözülmedi. Bu arada 144 hz çalışıyor lakin doğal görüntüye alamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı