Jesper Kyd - Ezio's Family

Muhteşem tek kelimeyle, her dinlediğimde tekrar oyunu oynadığım anlara gidiyorum. Gerçekten muhteşem bir üçleme muhteşem müzikler. Teşekkürler Jesper Kyd.

Hayatımda bazı şeyleri gerçekten değişmem gerektiğini öğreten oyun serisinin en güzel şarkısı. Hey gidi günler hey... O kadar güzel bir oyun serisi ki, umarım remastered sürümü çıkar. Bu arada bu şarkıyı gitar ile çalabilen var mı ya? Varsa bana ulaştırırsa sevinirim. :)

Hayatımda bazı şeyleri gerçekten değişmem gerektiğini öğreten oyun serisinin en güzel şarkısı. Hey gidi günler hey... O kadar güzel bir oyun serisi ki, umarım remastered sürümü çıkar. Bu arada bu şarkıyı gitar ile çalabilen var mı ya? Varsa bana ulaştırırsa sevinirim. :)
Remastered yetmez, remake şart buna.

Remastered yetmez, remake şart buna.

Aslında zamanında grafiksel anlamda güncelleme getirdiler fakat parlaklığı biraz açıp 1-2 modellemeyi değiştirmekle yetindiler. Biraz fiyaskoydu o olay fakat umarım tekrardan Ezio'yu görürüz. Bu arada giderek tarihte ileriye doğru gidiyor Assassin's Creed evreni. Ben yıllardır söylediğim teorimin hala arkasında durarak yakında tüm oyunlar daha detaylı bir biçimde çıkacak diyorum. :)

Geri
Yukarı