Jet lisans adlı siteden işletim sistemi alınır mı?

Bana gelmedi mail, destekte cevap vermiyor, mail attım dönen olmadı.
Senin tanıdığın vardır orada 58 key aldıysan, ulaşmanda kolay oluyordur. Birzahmet söylede kendilerine benim Key'i de göndersinler.

Şu an akşam saati olduğu için geç cevap veriyor olabilirler. Sabah yazsan da olur sıkıntı olmaz. E postada olan bilgiler ile aldığın Key'in gelmediğini açıkla yarın saat 1-2 gibi. Hemen dönüş yaparlar.

1628285829692.png

4/08/2021 de aldım 2 gündür ulaşamıyorum. Bende biliyorum desteğin yerini + mail adreslerini adamlar hiçbirşekilde cevap vermiyor. 2 Gündür oturup bekleyip buraya yazmadım, 2 gündür çabalıyorum paramı kurtamak için.

itiraz.JPG

Bu ilk attığım mail gün içinde ayın 5'i ve 6 sında da bunun gibi maillerim oldu, mesaj kısmınada yazdım, baktım olmuyor cevap falan yok kart işlem itirazı yaptım.
Sorunumu çözüldü lisansı yolladılar.
itiraz.JPG

Bu ilk attığım mail gün içinde ayın 5'i ve 6 sında da bunun gibi maillerim oldu, mesaj kısmınada yazdım, baktım olmuyor cevap falan yok kart işlem itirazı yaptım.
Sorunumu çözüldü lisansı yolladılar.
Sistemsel hata olmuş lisans geldi, özür dilediler.
Aklınızda bulunsun, söylediklerine göre mesaj kısmına uzun uzun yazmadığınız sürece cevap vermiyorlarmış, "lisansım gelmedi bana yardımcı olurmusunuz" yazmıştım. spam algılamış dediklerine göre.
Bu platform ve şikayet var sayesinde çözdüldü sorun.
@SiyahPassat sağolasın hocam.

Dosya Ekleri

• mail.JPG
    mail.JPG
    15,5 KB · Görüntüleme: 282
  • sipariş.JPG
    sipariş.JPG
    26,6 KB · Görüntüleme: 299
Son düzenleme:
Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ancak bu tarz sitelere kart çekerken dikkat edin. Kullanmadığınız içinde para olmayan Papara yada sanal kart ile ödeme yaparsanız daha iyi olur kart bilgilerini kayıt altına alıyorlar .

Yeni konular

Geri
Yukarı