Jet lisans adlı siteden işletim sistemi alınır mı?

Windows 10 alacagım, bu site güvenilir mi?
Daha önce oradan alışveriş yapmadım ancak bilginiz olsun 20-30 TL satılan lisanslar genellikle mak key çıkıyor. Yani Format attıktan sonra lisansınız silinir, çöpe gider. Bir daha kullanamazsınız o lisansı. OEM lisans almanızı tavsiye ederim. Bilgisayarınızı etkinleştirdiğinizde oem lisanslar anakarta gömülür. Format attığınızda dahi lisansınız silinmez ömür boyu kullanırsınız. Piyasada satılan lisanslı işletim sistemli bilgisayarda da oem lisans bulunur.
Sağlam lisansı tavsiye ederim. Birçok lisans aldım. (Windows, office, antivirüs). Güvenilirdir. Bir sorun yaşarsanız 7 gün boyunca canlı destekleri mevcut, yardımcı olurlar.

Teşekkür ederim.
Bu arada ben oyun oynayacagım. Windows 10 Pro mu almalıyım Home mu?
Oyun için windows 10 pro öneririm, çoğu oyun onun üzerinde test edilip sürülüyor piyasaya. Ama home'da alabilirsin sorun olmaz. Özellik olarak Pro ekstraları var; uzaktan bağlantı, bitlocker vs. Home için pc daha iyi performans gösteriyor diyorlar o konuda tam bilgim yok. Ancak benim önerim Pro olur.

Jetlisansdan Office aldım, parasını ödedim ortada lisans falan yok yalan, dolan sakın bulaşmayın! Adamlar maile mesaja cevap vermiyor. Bankadan işlem iptali istedim bakalım ne olacak...
En temizi GittiGidiyor tarzı siteler key anında alıyorsun, kuruyorsun ödeme onayını ondan sonra yapıyorsun.
Baktın sorun çıktı ya da yollamadı iptal edersin...

Son düzenleme:
Arkadaşlar. Parayı verince email'e geliyor kodunuz. Gelmezse sitenin sağ altında canlı destek var. Oradan yardım ediyorlar zaten. 58 tane key aldım bu siteden ve 17 tanesi MAK çıktı. MAK keyler bende kaldı yeni Retail key verdiler. Yeni gelen 17 Retail Key'i de sattım. Zaten format atmıyorum PC'lere.

Bana gelmedi mail, destekte cevap vermiyor, info'ya mail attım dönen olmadı.
Senin tanıdığın vardır orada 58 key aldıysan, ulaşmanda kolay oluyordur. Bir zahmet söylede kendilerine benim key'i de göndersinler, insanları yanlış yönlendiriyorsun!
Hayır bir de anlamadığım ben yalan mı söylüyorum, buradaki yorumlara güvenerek aldım,
baktım dolandırıldım, yaşadığımı paylaşıyorum. Hala inanmayan varsa ulaşın bana size ekran görüntülerini atayım bu kadar net!
Arkadaşlar. Parayı verince email'e geliyor kodunuz. Gelmezse sitenin sağ altında canlı destek var. Oradan yardım ediyorlar zaten. 58 tane key aldım bu siteden ve 17 tanesi MAK çıktı. MAK keyler bende kaldı yeni Retail key verdiler. Yeni gelen 17 Retail Key'i de sattım. Zaten format atmıyorum PC'lere.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı