Jet motoru nereden bulunur?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, ileride param olursa hakkatli bir giyilebilir jetpack yapacağım. Kanatları falan olacak ve 3 motorlu olacak. Motorları jet motorları olmalı ki gerçekten aniden kalkışa geçebilir diye düşünüyorum. Jet motoru nereden bulunur ve fiyatı nedir? Motorlar küçük olacak yarıçapı 20 cm falan. Biliyorum garip bir konu ama gerçekten bu konuda heyecanlıyım. @emircanunlts @Cruslan

20CM'lik jet motorları ile insanların uçtuğu bir film görmüştüm, sanırım çizgi filmdi

Kaynak:

Bq-7EWKCQAEAcoh.jpeg

Jetgiller

Hocam bildiğim kadarıyla jet motorunu herhangi bir yerde bulamazsınız satılık olarak.

Kişisel olarak bu işleri yapan birisi var mı bilmiyorum fakat yapsa bile aşırı pahalı olacaktır. Jet motorunu bulsanız bile sadece yakıtı bile binlerce veya on binlerce lira tutabilir.

Hocam bildiğim kadarıyla jet motorunu herhangi bir yerde bulamazsınız satılık olarak.

Kişisel olarak bu işleri yapan birisi var mı bilmiyorum fakat yapsa bile aşırı pahalı olacaktır. Jet motorunu bulsanız bile sadece yakıtı bile binlerce veya on binlerce lira tutabilir.
Hocam attığım linkte 100.000 TL :D.

30KG'lık (300N) itiş sunuyor. Ortalama bir insanı havalandırmak için üç tane gerekir :D Etti mi sana 300K!

Hocam ürünlerin teki 30KG Bu doğrultuda biryere gidemeyeceksinizdir? 😂

Bu konu aklımda şu videoyu canlandırıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı