JetKlik güvenilir midir?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Alışveriş yapanlar var mı? Eskiden ürünleri özensiz gönderdikleri, zaman zaman da kullanılmış ürünler gönderdiklerini okudum genel olarak. Ha illaki sorun hepsinde çıkmıyordur ama demek ki ürünlerine sahip çıkmayıp, iade ve değişim içinde uğraştırdıklarını gördüm. Şu an istediğim ürünü başka bir mağazadan 350 TL daha ucuza satıyorlar en ucuz olarak. Alacağım üründe ucuz değil, son zamanlarda yorumlar iyi gözüküyor ama en azından buradan alışveriş yapmış, sorun yaşamış veya yaşamadan güzelce ürününü teslim almış birileri var mıdır?

Bağlantı kablosu almıştım, gayet hızlı gönderdiler. Kablo işime yaramayınca aldığım günün ertesi günü ürünü paketine ve kendisine herhangi bir şekilde hasar gelmeyecek şekilde iade ettim, kabul ettiler. Uğraşmadım iade ederken yani.

Açılmış ürünü iade alıyorlar, bu yüzden iade alınmış ürün gönderimi yapabiliyorlar.
O konuda zaten hem fikirim illa ki satacaklar ama sorun çıkartıyorlarmış. Bazı aşamalarda en azından.
Jetklikten 2-3 defa alışveriş yaptım ve çoğu yüksek meblağlı alışverişlerdi. Bir sıkıntı yaşamadım. Jetklik ve Xrades bana güven verdi açıkçası.
Ne aldınız mesela hocam özel değilse söyler misiniz ?
Bağlantı kablosu almıştım, gayet hızlı gönderdiler. Kablo işime yaramayınca aldığım günün ertesi günü ürünü paketine ve kendisine herhangi bir şekilde hasar gelmeyecek şekilde iade ettim, kabul ettiler. Uğraşmadım iade ederken yani.
Ufak tefek bir şey alacak olsam konu bile açmazdım fakat alacağım ürün klavye ve belli bir ücrete sahip.

350 TL az değil hocam. Sıkıntı çıkabilir.
Bana da garip geldi, hiçte duymadım felan bilmiyorum yani 250-300 tl fazla verip başka yerden alacak gibiyim..

Ufak tefek bir şey alacak olsam konu bile açmazdım fakat alacağım ürün klavye ve belli bir ücrete sahip.
Yani hocam kusura bakmayın da buradan alışveriş deneyimi olan var mı diye soru soruyorsunuz, deneyimi olan insan cevap verince de ''kablo alsaydım konu açmazdım''a getiriyorsunuz. Soruyu ona göre sorun madem.

Yani hocam kusura bakmayın da buradan alışveriş deneyimi olan var mı diye soru soruyorsunuz, deneyimi olan insan cevap verince de ''kablo alsaydım konu açmazdım''a getiriyorsunuz. Soruyu ona göre sorun madem.
Size bir şey söylemedim yanlış anladınız ya da ben yanlış telaffuz ettim. Kusura bakmayın yanlış anlaşıldığı için. Kesinlikle öyle bir saygısızlık yapacak değilim. Sizin tecrübenize binayen hani ürün elektronik olmasa sizi yormaya bile gerek yoktu manasında. Tekrardan özür dilerim yanlış anlaşıldığı için. (Orada 4 kişiye birden yanıt verecek olunca, hızlı hızlı yazdığım için böyle bir şey algınalacağını düşünemedim muhtemelen çünkü kalbimden öyle bir şey geçmiyordu.)

O konuda zaten hem fikirim illa ki satacaklar ama sorun çıkartıyorlarmış. Bazı aşamalarda en azından.

Ne aldınız mesela hocam özel değilse söyler misiniz ?

Bana da garip geldi, hiçte duymadım felan bilmiyorum yani 250-300 tl fazla verip başka yerden alacak gibiyim..
Steelseries Apex Pro klavye ve steelseries qck prism cloth XL mousepad ürünlerini almışım hocam.

Steelseries Apex Pro klavye ve steelseries qck prism cloth XL mousepad ürünlerini almışım hocam.
Apex Pro TKL almayı düşünüyordum bende 😅😅 Madem konusu açıldı, klavye hala bu fiyatlara alınabilecek kalitede mi ? Yani 3 senelik klavye ama hala en iyi klavye deniyor switchlerinden dolayı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı