Jetklik Nasıldır?

ScriptKiddie

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Jetklik'den bir klavye satın aldım ve ufak bir üretim hatası çıktı üründe. Firma da anlaşma kodunu verdi. Faturanın fotokopisi alın ve sıkıntıyı yazın, değişim yapılacaktır deyin, iletişim bilgilerini yazın, gönderin dedi. Ürünü İlgili firmadan Trendyol üzerinden almıştım.

Firmayı nasıl bilirsiniz? Ürünü alıp para iadesi istemiyorum ben. Süreçte beni yorarlar mı, var mı tecrübesi olan bir arkadaşımız?

Merhaba, ben Hepsiburada üzerinden JetKlik mağazasından o zaman hem banka kampanyası hem de site indirimiyle güzel bir fiyata Logitech Z906 ses sistemi aldım. Kargo geldiğinde içindeki orijinal kutusu köşeden ezikti ve o kısım subwoofer a denk geldiği için subwoofer köşeden açılmıştı. Çok uğraştım iade değil yeni ürün istediğimi anlatmaya çalıştım çünkü ürün bir haftada bin ₺ zamlandı. Ama muhatap bile olmadılar. Kasıtlı bir şekilde ezik kutuyu gönderdiler çünkü dış kutu sapasağlamdı. Müşteri memnuniyeti umurlarında olmayan elindeki sıkıntılı ürünleri müşteriye itelemekten üşenmeyen bir firma. İadenizi alın ve kurtulduğunuza şükredin.

Merhaba, ben Hepsiburada üzerinden JetKlik mağazasından o zaman hem banka kampanyası hem de site indirimiyle güzel bir fiyata Logitech Z906 ses sistemi aldım. Kargo geldiğinde içindeki orijinal kutusu köşeden ezikti ve o kısım subwoofer a denk geldiği için subwoofer köşeden açılmıştı. Çok uğraştım iade değil yeni ürün istediğimi anlatmaya çalıştım çünkü ürün bir haftada bin ₺ zamlandı. Ama muhatap bile olmadılar. Kasıtlı bir şekilde ezik kutuyu gönderdiler çünkü dış kutu sapasağlamdı. Müşteri memnuniyeti umurlarında olmayan elindeki sıkıntılı ürünleri müşteriye itelemekten üşenmeyen bir firma. İadenizi alın ve kurtulduğunuza şükredin.

Merhaba öncelikle yaşamış olduklarınız için üzüldüm, ben de ürünü gönderdim. Bana faturaya bu şekilde yazın dediler iletişim kuruldu değişim olacak ve sorunu iletişim bilgilerinizi yazın ertesi gün ürününüzün yenisi kargoya verilir dediler. Bugün sabah da aradığımda bugün çıkar dediler ama evet konuştuğumuz arkadaş biraz ilgisiz olduğu gerçek. 1 saat sonra arıyorum hatırlayamadım diyor. 4-5 seferdir kendisiyle konuştum mesela, bugün yine arasam hiç bişe hatırlamıyor, ilgili olsa hatırlar diye düşünüyorum ben de.

Umarım denilen yapılır değişim olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım siz mağdur olmazsınız. Sizde ürün üretim kaynaklı olduğu için kendileri de belki bunu iade edebilir firmaya ya da ana üreticiye.

Benim durumum bildiğiniz ellerindeki hasarlı ürünü kakalama durumu.

Ben benim aldığım ürünü 1 ay takip ve araştırma sonrası sipariş verdim. İademden sonra da devam ettim uyguna bulur muyum diye. İade olayının devamında ben ücret iademi aldım, ürün onlara ulaştıktan 1 gün sonra gittigidiyorda aynı satıcı teşhir ürünü olarak gittigidiyorda ilana koydu. Ben artık böyle merdiven altı küçük satıcılardan ürün sipariş vermiyorum 200 fazla olsun muhatabım olsun, huzurum olsun. Ürün hala ilanda ve hasarlı ürünğ 4500 e satmaya çalışıyorlar.

Umarım siz mağdur olmazsınız. Sizde ürün üretim kaynaklı olduğu için kendileri de belki bunu iade edebilir firmaya ya da ana üreticiye.

Benim durumum bildiğiniz ellerindeki hasarlı ürünü kakalama durumu.

Ben benim aldığım ürünü 1 ay takip ve araştırma sonrası sipariş verdim. İademden sonra da devam ettim uyguna bulur muyum diye. İade olayının devamında ben ücret iademi aldım, ürün onlara ulaştıktan 1 gün sonra gittigidiyorda aynı satıcı teşhir ürünü olarak gittigidiyorda ilana koydu. Ben artık böyle merdiven altı küçük satıcılardan ürün sipariş vermiyorum 200 fazla olsun muhatabım olsun, huzurum olsun. Ürün hala ilanda ve hasarlı ürünğ 4500 e satmaya çalışıyorlar.
Son ürünü mü almıştınız ?

Değişim neden kabul etmediniz ?

Hayır, son ürün değildi ve hepsiburada siparişinde teşhir vesaire yazmıyordu. Değişim olması için çok ısrar ettim ancak yapmadılar. Hem hepsiburada hemde firma ile yazışmalarım sonuçsuz kaldı.

Hayır, son ürün değildi ve hepsiburada siparişinde teşhir vesaire yazmıyordu. Değişim olması için çok ısrar ettim ancak yapmadılar. Hem hepsiburada hemde firma ile yazışmalarım sonuçsuz kaldı.
Anladım hocam, son ürün müydü acaba ilginç. Benimkini hemen gönderin değiştirelim dediler. Değişim ürününü de kargoya verdiler. Ne gelecek bilmiyorum ama :)
Hayır, son ürün değildi ve Hepsiburada siparişinde teşhir vesaire yazmıyordu. Değişim olması için çok ısrar ettim ancak yapmadılar. Hem Hepsiburada hem de firma ile yazışmalarım sonuçsuz kaldı.

Güncelleme olarak yazıyorum. Problemimi çözüp değişim yaptılar bende.

Son düzenleme:
Anladım hocam, son ürün müydü acaba ilginç. Benimkini hemen gönderin değiştirelim dediler. Değişim ürününü de kargoya verdiler. Ne gelecek bilmiyorum ama :)

Güncelleme olarak yazıyorum. Problemimi çözüp değişim yaptılar bende.
Sizin adınıza çok sevindim. Herkes sıkıntı yaşayacak diye bir durum elbette yok ama bir kere yapılan bir daha yapılabilir düşüncesiyle bende paylaştım tecrübemi. 😊

Geri
Yukarı