Jira'ya neden katkıda bulunan unvanı verilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran Alıntısı.JPG

Katkıda bulunan unvanı genelde bilgisayar/yazılım konularına hakim olan, teknik hata ve sorunları çözen kişilere veriliyor. Benim uzmanlık alanımda bu 2'si de yer almıyor ve bilgisayarlar hakkında sorun çözebilecek kadar büyük bilgi birikimim yok.

Burası havacılık forumu olsaydı katkıda bulunan unvanı alırdım ama burası daha çok PC/yazılım ile işlerini yürütüyor, onlar da bende yok. :)

Benim gibi yüksek istatistiğe sahip olup da unvan almayan çok üye var. Gönül koyma, içerlenme gibi durumlar olmaz çünkü bizim böyle şeylere takarak foruma girmediğimizi çoğu eski üye, bizi tanıyan insanlar bilir.

NOT: Bu arada katkıda bulunan unvanı almak bir kıstas değil. Burada insanlara yardımcı olmaya çalışan iyi niyetli herkes benim gözümde ''katkıda bulunan'' üyedir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar buna benzer konular açılmıştı. @Jira buranın en sevilen üyelerinden bu unvan yönetim tarafından verilen onursal bir ödül. Zaten katkı sağlayan sevilen bir insan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katkıda bulunan unvanı genelde bilgisayar/yazılım konularına hakim olan, teknik hata ve sorunları çözen kişilere veriliyor. Benim uzmanlık alanımda bu 2'si de yer almıyor ve bilgisayarlar hakkında sorun çözebilecek kadar büyük bilgi birikimim yok.

Burası havacılık forumu olsaydı katkıda bulunan unvanı alırdım ama burası daha çok PC/yazılım ile işlerini yürütüyor, onlar da bende yok. :)

Benim gibi yüksek istatistiğe sahip olup da unvan almayan çok üye var. Gönül koyma, içerlenme gibi durumlar olmaz çünkü bizim böyle şeylere takarak foruma girmediğimizi çoğu eski üye, bizi tanıyan insanlar bilir.

Açıkçası unvanın verilmesi için bu kategorilerde başarılı olunması gerektiğini bilmiyordum. O zaman sorun yok. İyi forumlar. :)

Açıkçası unvanın verilmesi için bu kategorilerde başarılı olunması gerektiğini bilmiyordum. O zaman sorun yok. İyi forumlar. :)
Yukarıda paylaşılan SS'de Fidan'ın mesajını okuyunca ufak bir nüans olduğunu fark ettim aslında. ''Kendini belli bir konuda kanıtladığını'' düşündüğümüz diyor. Belki buradan bir şekilde tanıma uyuyorum ama bizim bir şey dememizin kazancı yok. Sonuç olarak yönetimin kararı, yönetimin bileceği iş. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı