Jitbit macro recorder if image komutu nasıl çalışır?

xesinti

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben oynadıgım oyunda macro yapmak istiyorum. Normalde programı kullanıyorum mouse hareketleri ve tıklamaları kaydedip orada sorun yok ama ben haritada belirli bir şey çıkınca sadece ona tıklamasını istiyorum. Yaptım ama bu dedigim komutu her an uygulamıyor, yazdıgım komutların arasında sıra ona gelirse uyguluyor. Ben her an uygulamasını istiyorum, nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce de bu tarz bir şey sorulmuştu. C# için OCR ve OMR teknolojilerini bir araştır istersen kod da yazarak yapılabiliyor galiba başka çözümlerde olabilir tabi. Bu videoya da bakabilirsin.

Son düzenleme:
Daha önce de bu tarz bir şey sorulmuştu. C# için OCR ve OMR teknolojilerini bir araştır istersen kod da yazarak yapılabiliyor galiba başka çözümlerde olabilir tabii. Bu videoya da bakabilirsin.

Teşekkürler bir bakacağım

Daha önce de bu tarz bir şey sorulmuştu. C# için ocr ve omr teknolojilerini bir araştır istersen kod da yazarak yapılabiliyor galiba başka çözümlerde olabilir tabii. Bu videoya da bakabilirsin.

Videoda dedigim gibi komut sırası gelince devreye giriyor benim istedigim sürekli açık olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı