Jitter Click için mouse önerisi

ErenBcn

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 5-6 yıldır Minecraft'ta PvP oynuyorum. Oyunu 1.5 yıl bıraktım ve yaklaşık 5-6 ay önce tekrar oynamaya başladım. Bıraktığımda Razer DeathAdder Chroma kullanıyordum ve jitter Click ile PvP esnasında 17 CPS yapabiliyordum. Tekrar başladığımda G203 kullanıyordum ve onun da jitter Click performansından memnundum fakat daha sonra DeathAdder v2'ye geçtim ve çok pişman oldum. Neden bilmiyorum ama jitter Click performansı rezaletti benim için. 13 CPS'i zor görüyordum ve arada sanki duraksıyormuş gibi hissediyordum ve 7-8 CPS'e düşüyordum. Daha sonra 2. mouse olarak DeathAdder essential almaya karar verdim. Yabancı kaynaklarda DeathAdder Chroma ile aynı Switch'leri kullandığı yazıyordu fakat beklediğim performansı alamadım. Jitter Click performansı DeathAdder v2'den çok daha iyiydi fakat hala arada duraksama oluyor gibi hissediyorum.
Bu yüzden Razer dışında yeni bir mouse almayı düşündüm. O aldığım mouse’ta da aynı şeyi hissedersem ve jitter performansı açışından pek performansı yoksa iade edip Essential’i kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum.

Sonuç olarak maksimum 500-600 civarında Jitter Click mouse önerebilir misiniz? Glorious Model O düşündüm fakat yabancı oyuncular Butterfly click için daha iyi olduğunu söylüyorlar. Kararsız kaldım.
Biraz uzun bir yazı oldu, kusura bakmayın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı