JJBA Part 6 çok kötü

• Konuyu başlatan Swal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B

Swal

Centipat
Daha fazla  
Ciddiyim. Yanlış anlmayın ama ana karakteri kadın olan şeyleri sevmem. Tabii kızlar da ana karakter erkek olanları sevmiyordur. Part çok sıkıcı geçiyor. Bağırmalar beni krize soktu o derece.

Erkeğim ve oynadığım tüm oyunlarda imkan varsa daima kadın karakter açarım. Dolayısıyla erkekler kadın ana karakter sevmez veya kızlar erkek ana karakter sevmez sözü en basit tabirle kocaman önyargıdan ibaret.

Stone Ocean'a gelince ben okuyarak ilerliyorum ağırlıklı olarak daha hızlı oluyor o şekilde ve sıkılmadım hiç. Animesinde de 5 6 bölüm kadar izledim ve öyle pek rahatsız etmedi beni. Ben dual audio izliyorum bu arada.

Bana göre en zayıf parttır. Hapishane teması çok sıkıcı işlenmiş bence. Part 6'yı epik yapan şey son kısımlarıdır. 3.kısım çıktığında baya sarar ama 1. ve 2.kısım hakkında dediklerine katılıyorum.

Son kısmı dışında çok sürükleyici değil evet. Part 7'yi düşünerek bitirmeye çalış ne diyeyim. Part 7 en zevk aldığım part'dı.

Netflix yüzünden geç çıkıyor sarmıyor eğer her hafta çıksaydı bence çok güzel olurdu.
Hiç de sıkıcı değil siz hiç part 4 izlemediniz sanırım.

Netflix yüzünden geç çıkıyor sarmıyor eğer her hafta çıksaydı bence çok güzel olurdu.
Hiç de sıkıcı değil siz hiç part 4 izlemediniz sanırım.
Evet jojo cumaları geri dönse izlemesi daha keyifli olabilirdi. Emme velakin sorun şu ki ben mangasını okurken de çok sıkılmıştım yani part genel olarak sıkıcı.

Part 4 gayet güzeldi

Jojo favori animelerimden birisi kesinlikle ve part 6 hakkı yenilen bir part daha önce insanların çoğu nedenden dolayı part 6'yı skiplediklerini gördüm ama karakter kız diye skipleyeni ilk defa görüyorum başları her jojo partında olduğu gibi sıkıcı animesini izlemektense mangayı okumanızı tavsiye ederim animesi bu gidişle 2030 da bitecek gibi gözüküyor.

Aralıkta part 3ü getirip tamamlayacaklar part 6yı ama diğer uyarlanmayan 2 partı da katarsak dediğin doğru olabilir.

Jojo favori animelerimden birisi kesinlikle ve part 6 hakkı yenilen bir part daha önce insanların çoğu nedenden dolayı part 6'yı skiplediklerini gördüm ama karakter kız diye skipleyeni ilk defa görüyorum başları her jojo partında olduğu gibi sıkıcı animesini izlemektense mangayı okumanızı tavsiye ederim animesi bu gidişle 2030 da bitecek gibi gözüküyor.
Okusunlar mangayı. O kadar Türkçe'ye çevirip editledik ne güzel.

Geri
Yukarı