Joe Biden'ın oğlunun verileri sızdırıldı

Donald Trump'la hiçbir farkları yok onların. İşte siyaset bu nedenle tehlikeli. Umursamıyorum siyeseti artık.

Bende komplekslik var. Neden? Çünkü kötü dünyaya alışamıyorum.

Dünya'nın kötü olmasının liberalizm, sosyalizm veya diğer hiçbir felsefî akım ile alakası yok.
Dünya kötü ise sebebi insanların ta kendisidir.

İnsanlar iyi olsalar idi zaten bütün ideolojiler kusursuz şekilde işlerdi.
Bu konunun ucu tamamen teolojiye giriyor. Din felsefesi olmadan iyi/kötü kavramını temellendirip de tartışma yapamayız. Çok derin bir konu. Dolayısıyla liberalizmi suçlamak çok sığ bir yaklaşım olarak görülüyor.

Hiç şaşırmadım, daha bilmediğimiz neler neler vardır Allah bilir.

Bu arada bu olaya özel açılan site var, ama linki paylaşamam. Ban yemeyelim şimdi linki paylaşınca. Bazılarınız FBI basar falan demiş, arkadaşlar hatırlatırım burası Türkiye Cumhuriyeti.

Hiç şaşırmadım, daha bilmediğimiz neler neler vardır Allah bilir.

Bu arada bu olaya özel açılan site var, ama linki paylaşamam. Ban yemeyelim şimdi linki paylaşınca. Bazılarınız FBI basar falan demiş, arkadaşlar hatırlatırım burası Türkiye Cumhuriyeti.
Pedofili içerikler varsa paylaşmayın lütfen.

Bu arada bu ifşadaki esas mesele bidenların Çin lehine hainlik yapması(böyle deyince pedofiliyi normalleştirdiğim sanılmasın ifşalar nereden tutsanız elinizde kalıyor her tarafıyla rezillik. Demek istediğim bir Türkiye vatandaşı olarak bu meselenin de gündeme gelmesi gerektiği, pedofili durumu kadar).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: ABD'yi ilgilendirir diyebilirsiniz ama burada koronavirüsten çip krizine Ukrayna savaşına iklim krizine kadar geniş bir mesele söz konusu. Hepimizi bir şekilde ilgilendiriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı