Jojo'daki en güçlü karakter kim?

hayır. manga part 8 oku anlarsın en güçlü karakter tooru
Sonsuz reflekse ve inanılmaz hıza sahip olan Requiem stand, temel nedensellik yasalarını ve kaderin iplerini ihlal ediyor. Tüm standların neredeyse %99,9'u yanına bile yaklaşmıyor. Diyelim ki Tooru yaklaştı, Wonder of U'nun yeteneği GER'in Reset to Zero hareketine karşı etkisiz olacak her türlü. GER Reset to Zero yeteneğini kullanırken Giorno bu yetenekten haberdâr bile değil. Stand kendi başına tehlikeyi sezip kullanıcısından bağımsız bir şekilde hareket edebiliyor. Kendisi de açıklıyor bunu;

"Gördüğün şey gerçeğin ta kendisi."
"Kendi kabiliyetin tarafından yaratılan hareketleri görüyorsun."
"Lakin sen gerçekleşecek olana asla varamayacaksın."
"KARŞIMDA DURAN KİMSE ORAYA VARAMAZ."
"Kabiliyeti ne olursa olsun."
"Beni yönlendiren Giorno Giovanna bile bunun farkında değil."

Bu standın tek mağdurunun sadece Diavolo olması sanırım gücünü pek anlatamamış senin gözünde.

Sonsuz reflekse ve inanılmaz hıza sahip olan Requiem stand, temel nedensellik yasalarını ve kaderin iplerini ihlal ediyor. Tüm standların neredeyse %99,9'u yanına bile yaklaşmıyor. Diyelim ki Tooru yaklaştı, Wonder of U'nun yeteneği GER'in Reset to Zero hareketine karşı etkisiz olacak her türlü. GER Reset to Zero yeteneğini kullanırken Giorno bu yetenekten haberdâr bile değil. Stand kendi başına tehlikeyi sezip kullanıcısından bağımsız bir şekilde hareket edebiliyor. Kendisi de açıklıyor bunu;

Bu standın tek mağdurunun sadece Diavolo olması sanırım gücünü pek anlatamamış senin gözünde.
Araştırmanı öneririm.
1654596880340.png

toorunun standı, tooruya saldırmaya çalışan kişilerin başına belalar yağdırır yani ona saldırmaya çalışan kişinin başına uçak bile düşebilir ki böyle bir sahne var
toorunun standı, tooruya saldırmaya çalışan kişilerin başına belalar yağdırır yani ona saldırmaya çalışan kişinin başına uçak bile düşebilir ki böyle bir sahne var
ve bu ardakaş p8'in ana kötüsüdür

Ger'in rtz dışında hiçbir şeyi yok ne gücü ne hızı ki zaten tieri 8-C olması lazım.
Ancak novel kars ve twoh Low 2-C

Kanka D4C ve johnny daha güçlü. Johhny sonsuz Ap'ye sahip ve funny valentine tieri unknown çünkü 6D dura inf- Speed'e sahip derecelendirilemiyor ve durmadan kendini klonlayabilir. Johnny 6D multiversal+'dan daha yüksek Ap'si.

Kanka D4C ve johnny daha güçlü. Johhny sonsuz Ap'ye sahip ve funny valentine tieri unknown çünkü 6D dura inf- Speed'e sahip derecelendirilemiyor ve durmadan kendini klonlayabilir. Johnny 6D multiversal+'dan daha yüksek Ap'si.

Bu yazdiklarin debunklanali asirlar geciyor. Novel karsi tanidigini da sanmiyorum jorge joestar novelini okumani oneririm.

JoJo karakterleri temelinde Dragon Ball , Bleach türevi animelerdeki karakterler gibi güçlere sahip değildir. Güçleri belli bir mantığa oturtulmuştur ve strateji üzerine savaşırlar. Hax dediğimiz hileli yetenekleri en üst seviyede olanlar genelde en güçlülerdir. Non-canon yani ana seriye dahil olmayan karakterler arasında en güçlüsü yüksek ihtimal Novel Kars'tır. İçimden bir his onu bir diğer non-canon karakter olan Heaven Ascension Dio'nun önüne koymam gerektiğini söylüyor. Canon olarak bakıldığında ise en güçlü stand yüksek ihtimal Wonder of U ya da G.E.R.dır. En güçlü villain standının Wonder of U olduğu bizzat serinin yaratıcısı tarafından söylendiği için onu D4C ya da Made in Heaven'in önüne koyuyorum. En güçlü JoJo standı ise yüksek ihtimal Soft & Wet Go Beyond ya da G.E.R.dır. Fakat statlarının daha üstün olduğuna inandığım için en güçlü JoJo standında G.E.R. diyorum. G.E.R. vs Wonder of U size tam bir gizem. Savaştıklarını görmeden konuşmak imkansız. Ama en güçlü JoJo serisi karakterinin Tooru(WOU'nun kullanıcısı) ya da Giorno Giovanna (GER'ın kullanıcısı) olduğu benim için kesindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı