Jordan One Take Ayakkabının Kokusu Nedir?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Jordan One Take aldım Snekas Up'tan ve Nike ile aynı koktuğunu fark ettim. Ayakkabıya da sinmiş koku çok iyi acaba nedir? Bilen var mı?

Anladım hocam ama nedir illa bir yerden temin ediyor markalar sonuçta marka modeli nedir kokunun.

Nike mağazalarına girince bir koku gelir ya öyle kokuyor hocam.

Evet hocam hatırladım kokuyu ama markasını, ismini falan bilmiyorum. Muhtemelen koku cihazı esansı. Onu ancak mağazadan öğrenebilirsiniz tahminimce.

Arkadaşlar Jordan One take aldım snekas Up'tan ve Nike ile aynı koktuğunu fark ettim. Ayakkabıya da sinmiş koku çok iyi acaba nedir? Bilen var mı?

Merhaba ben Nike One take 4 ayakkabı aldım da sağ taraf yürürken bir çıkıntı oluşuyor gibi oluyor ayakkabının ön kısmının yanında içine baktım da bir sorun yok gibi görünüyor bunun nedeni ne olabilir ona göre ayakkabıyı iade edeceğim de?

Merhaba ben Nike One take 4 ayakkabı aldım da sağ taraf yürürken bir çıkıntı oluşuyor gibi oluyor ayakkabının ön kısmının yanında içine baktım da bir sorun yok gibi görünüyor bunun nedeni ne olabilir ona göre ayakkabıyı iade edeceğim de?
Hocam inanın bende bilmiyorum ben ayakkabının renginden dolayı aldıktan sonra sattım 😂

Geri
Yukarı