Jordan Stadium 90 ayakkabı sorunlu mu?

Haluk Albayrak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün elime ulaşan ayakkabının önü ve yanları bu şekilde fakat YouTube'da izlediğim videolarda önünde gram kırışıklık yok dümdüz. Kendilerine mail attım fakat sizin fikrinizi de almak istiyorum size de böyle geldiği oldu mu?

1711749349053.jpeg

1711749230182.jpeg

Ek olarak soldakinin önü çok daha bol dokununca çok daha fazla kırışıyor.

1711749269779.jpeg

1711749314699.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün elime ulaşan ayakkabının önü ve yanları bu şekilde fakat YouTube'da izlediğim videolarda önünde gram kırışıklık yok dümdüz. Kendilerine mail attım fakat sizin fikrinizi de almak istiyorum size de böyle geldiği oldu mu?

Eki Görüntüle 2154038

Eki Görüntüle 2154030

Ek olarak soldakinin önü çok daha bol dokununca çok daha fazla kırışıyor.

Eki Görüntüle 2154031

Eki Görüntüle 2154033
Hocam görsellere dikkatli bakarsanız kırışıklıkları görebilirsiniz;

Kırmızılı model hariç hepsi dümdüz ve video incelemelerin de dediğiniz gibi pürüzsüz deri gözüküyor hepsi. Sizin ki suni deri kaplama gibi buruşuk duruyor.

Bu kötü bir şey mi? Soldaki sağdakinden çok daha buruşuk.

Hocam görsellere dikkatli bakarsanız kırışıklıkları görebilirsiniz;

Aldığım link bu şekilde.

Bu kötü bir şey mi? Soldaki sağdakinden çok daha buruşuk.

Aldığım link bu şekilde.
Buruşan kısımlar çabuk soyulacak gibi görünüyor bana göre.

Burada bastırıldığında dahi o kadar buruşma olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İade edin direk. Ayrıca Jordan'ın belki de en kötü ayakkabılarından birisi olabilir bu.

İade edin direk. Ayrıca Jordan'ın belki de en kötü ayakkabılarından birisi olabilir bu.

Baktığımda beğenilen model gibi duruyordu bu sanırım yenisi. Tekrar alsam aynı mı gelir?

Buruşan kısımlar çabuk soyulacak gibi görünüyor bana göre.

Burada bastırıldığında dahi o kadar buruşma olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şöyle bir video çıktı karşıma bunda da bendekiyle aynı.

Son düzenleme:
Baktığımda beğenilen model gibi duruyordu bu sanırım yenisi. Tekrar alsam aynı mı gelir?

Şöyle bir video çıktı karşıma bunda da bendekiyle aynı.
Jordan serisinin en kötü 2 ayakkabısından birisi. Hiçbir ekstrası olmaz mı bir ayakkabının?
Mesela serinin en kötü ayakkabılarından birisi olarak bildiğimiz One take 4'ün bile en azından bir tutuşu ve yastıklaması var. Ayrıca ayakkabının ön tarafları bu şekilde buruşmuyor.

Geri
Yukarı