Jordan'ların sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Promos

Hectopat
Arkadaşlar bayramda gittiğim şehirde ithal ürün getiren bir mağaza vardı. Tişörtler filan orijinal tek farkı 2000 TL'lik ürün küçük defolarla 1200 1300 gibi fiyatlara satılıyor. Buradan ayakkabı aldım tüm testleri yaptım ucuna basma yıldızlar dikiş barkod fakat 5000 TL'lik ayakkabının(bulması çok zor TR'de yok) ufak defolardan dolayı 3000 TL olması biraz garip geldi, orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

YouTube üzerinde bununla alakalı çok fazla video görmüştüm bakmadıysan bir bakabilirsin.

Atabilir misiniz?

YouTube üzerinde bununla alakalı çok fazla video görmüştüm bakmadıysan bir bakabilirsin.

Hocam ben 3300 TL'ye bizzat kendi sitesinden de aldım ama outletten 2.700e çok küçük defoların olduğu ayakkabıyı aldım ayakkabı modeli hakkında çıkacak vb. yazıyordu anlayamadım kokusu orijinale benziyordu tüm testleri yaptım ama çakma mı anlayamadım.

Son düzenleme:
Atabilir misiniz?

Hocam ben 3300 TL'ye bizzat kendi sitesinden de aldım ama outletten 2.700e çok küçük defoların olduğu ayakkabıyı aldım ayakkabı modeli hakkında çıkacak vb. yazıyordu anlayamadım kokusu orijinale benziyordu tüm testleri yaptım ama çakma mı anlayamadım.
Ben bu videoyu görmüştüm, bunların hepsi uyuyorsa çakma olma olasılığı yoktur bence.
Video

2700'e de çakma ayakkabı almadım demem artık orijinal aldığım zaten 3100 idi.
Bu tür ürünleri bilinen mağazalar dışında almak kumar gibi ya 500-600tl kazanıyorsun ya da 2000tl zarara giriyorsun ve genel olarak zarar oluyor 500-600 daha az vereceğim diye riske girmek bana mantıksız geliyor gerekirse 800 daha fazla veririm bilinen bir mağazadan alırım.

Geri
Yukarı