Joy alışveriş sitesi güvenilir mi?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Clash Royale için elmas pas alacağım. Oyunda 430 TL olan şey joyalışveriş sitesinde 250 TL. YouTube'da Instagram'da falan hesapları var olumsuz bir şikayette göremedim ama size de sormak istedim. Güvenilir mi bu site? Elmas pas alacağım sadece.

Renault'nın en boş paketi Joy oluyor. Çok konforsuz, ucuz ama kötü. bilmem anlatabildim mi?

Renault'nın en boş paketi joy oluyor. Çok konforsuz, ucuz ama kötü. Bilmem anlatabildim mi?

Ucuz ama kötü derken? Açıkçası anlamadım hocam. Yani hizmet kötü ama güvenilir mi diyorsunuz? Geç gelsede güvenilir olması kafidir.

Hocam teşekkür ederim. Hiç daha önce alışveriş yaptınız mı peki? Birkaç yerde ürünleri çok geç teslim ediyorlar diye duydum doğru mu?

Ucuz ama kötü derken? Açıkçası anlamadım hocam. Yani hizmet kötü ama güvenilir mi diyorsunuz? Geç gelsede güvenilir olması kafidir.

Ucuz etin yahnisi diyorum. Ben olsam güvenmem.

Ucuz olması bir sebep. Başka sebep yok. Ben kendim için konuşuyorum ve başka bir bilgim yok site hakkında.

Anladım. Teşekkürler.

Sezon 2 güne yenilenecek. Kesin bir cevap verecek arkadaş yok mu? Cidden cevap bekliyorum.

Anladım. Teşekkürler.

Sezon 2 güne yenilenecek. Kesin bir cevap verecek arkadaş yok mu? Cidden cevap bekliyorum.

Hala mesaj bekliyorum.

Yukarıdaki arkadaşta güvenilir demiş. Ayrıca platformlarda hesapları var. Olumsuz bir şikayette görmedim. Güvenmemeniz için bir sebebiniz var mı hocam? Kafam karıştı biraz eğer gerçekten güvenilirse 200 TL karım oluyor.
200 TL kar etmiş olmuyorsun, 200 lira daha az paran gitmiş oluyor ikisi aynı şey değil.

200 TL kar etmiş olmuyorsun, 200 lira daha az paran gitmiş oluyor ikisi aynı şey değil.

430 lira zararı oluyor normalde. Eğer oradan alırsa 230 lira zararı oluyor. Zararın neresinden dönersen kâr'dır.

Geri
Yukarı