Çözüldü JPG sınıf kaydedilmemiş hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

malvusan

Centipat
Daha fazla  
Düne kadar bir şey yoktu ama şimdi indirdiğim şeyleri de açamıyorum, önceki SS'leri de. Nasıl düzelteceğim bunu var mı bir çözümü?

Çözüm
Fotoğraflar uygulaması ile açamıyorsanız Microsoft Store'a girip Fotoğraflar uygulamasını güncelleyin. Ardından başlat menüsünde yer alan Fotoğraflar uygulamasını bir kez açın. Programın içinde üst kısmında arama kısmı var. Oraya 1 kez tıklayın. Fotoğraflar ve Medya Altyapısı Eklentisi yüklenecek bilgisayarınıza. Sonra otomatik olarak Fotoğraflar uygulaması yeniden başlayacak. Bundan sonra sorun düzelmesi lazım.
Tamam teşekkürler, hallettim. Şimdi fotoğrafları deneyeceğim.

Bekliyorum.

Fotoğraflar uygulaması ile açamıyorsanız Microsoft Store'a girip Fotoğraflar uygulamasını güncelleyin. Ardından başlat menüsünde yer alan Fotoğraflar uygulamasını bir kez açın. Programın içinde üst kısmında arama kısmı var. Oraya 1 kez tıklayın. Fotoğraflar ve Medya Altyapısı Eklentisi yüklenecek bilgisayarınıza. Sonra otomatik olarak Fotoğraflar uygulaması yeniden başlayacak. Bundan sonra sorun düzelmesi lazım.

Bu dediğim işlemi yapmayı unutmayın.

Geri
Yukarı