Çözüldü JRAINBOW Connector Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
  • 2X 4-pin RGB LED connectors
  • 1X 3-pin Rainbow LED connector
  • 1X 3-pin Corsair LED connector
Anakartımın RGB bağlantıları bu şekilde. Mevcut fanlar RGB LED Connectors'lardan bir tanesine takılı. Rainbow LED connector nedir peki? Kullanım kitapçığına göre The JRAINBOW connector allows you to connect the WS2812B Individually Addressable RGB LED strips 5V. LED şerit takabiliyormuşum. Peki bu adreslenebilir RGB fanlardan takamaz mıyım?

Anakart MSI MPG Z390 GAMING PRO Carbon AC modeli.

RGB fanlar var kasanın ön tarafında ama ARGB kullanmadığım için hiç kaç pin var bilmiyorum :D
ARGB'ye hoş geldiniz o zaman :)

Ayrıca aklınızda bulunsun yarın öbür gün Corsair'in bu tarz ürünlerini alırsanız bir tane Corsair özel JCORSAIR1 pininiz bulunmakta. O portu kullanabilirsiniz.

ARGB'ye hoş geldiniz o zaman :)

Ayrıca aklınızda bulunsun yarın öbür gün Corsair'in bu tarz ürünlerini alırsanız bir tane Corsair özel JCORSAIR1 pininiz bulunmakta. O portu kullanabilirsiniz.
Evet CPU Fan bağlantısının yan taraflarında olması lazım. Şu an için aklımdaki soru işaretini gidermiş oldum. Sıcaklık konusunda bir sıkıntım yok. Cooler Master H500P Mesh kasa kullanıyorum. Egzoz fanı 1200 RPM sanırım.

Egzoz fanı düz siyah diye biliyorum evet, RPM değeri tam aklımda değil.

Geri
Yukarı