Çözüldü JSON dosyası nasıl eski haline çevrilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

faradaay

Femtopat
Daha fazla  
Normalde beyaz sayfa şeklinde gözüken JSON dosyası not defteri şeklinde. Bunu eski haline çevirebilir miyim? Oyunu bozdu sanırım.

Çözüm
Sonunda düzeldi ya ne uğrastırdı menet oyun. İnternetten temiz bir şekilde indirmek için CD projectin dediklerini yaptım ve dosyaları doğruladım düzeldi fakat şimdi de önceden yüklü olan 50 tane modu tekrar bulup indirmem kaldı bunlarla uğraştıracak :)
Launcher-configration.json.txt olabilir.
Evet sorun bu olabilir, "bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" ayarında bir değişiklik yapmadıysanız muhtemelen dosyayı .txt dosyasına çevirdiniz. Çünkü bu ayar kapalı olarak gelir ve siz açmadığınız sürece dosya isminde .json gözükmez, sizde gözüküyor bu da dosya türünün aslında .json olmadığını düşündürtüyor bize.

Klasör seçenekleri ayarlarından Görünüm sekmesine gelip aşağıda gösterdiğim ayarın tikini kaldırıp ayarları uygulayın. Daha sonra bakın bakalım dosyanın ismi Launcher-configuration.json.txt mi yoksa sadece Launcher-configuration.json mu?

1686087287681.png

Eğer gördüğünüz isim Launcher-configuration.json.txt ise, sondaki .txt'yi silip dosya adını sadece Launcher-configuration.json olarak değiştirin, çıkan uyarıya onay verin ondan sonra oyunu açmayı deneyin.

Ben sorunu yanlış anlattım sanırım size sorunum sadece bu dosya değil tüm klasörde 100 tane json dosyam vardır oyun için kullanılan çözmek istediğim şey hepsini normal haline çevirmek oyundaki modlarmı sebeb oluyor diye denedim yine kapandı yani ana dosyalarda bi sıkıntı var anlamına geliyor

Ben sorunu yanlış anlattım sanırım size sorunum sadece bu dosya değil tüm klasörde 100 tane JSON dosyam vardır oyun için kullanılan çözmek istediğim şey hepsini normal haline çevirmek oyundaki modlar mı sebep oluyor diye denedim yine kapandı yani ana dosyalarda bir sıkıntı var anlamına geliyor.

Hocam önceden JSON dosyasini açacak programı tanımıyordu o yüzden beyazdı siz JSON dosyasini acarken not defteri kullandiginiz için şimdi simgeleri not defteri olarak değişmiş bu normal bir şey onun bir etkisi yok eğer uzantisi değişmedi ise ve siz içerik degistirmediyseniz başka bir sorun vardır.

Steam'den dosyaları da doğruladım yani eksik bir şey yok

Sen oyunun verdiği hatayı söylesene. Benim JSON'um bozuk ben açılmayacağım kalitesindeki bir uygulama nasıl Steam'de onu çözemedim çünkü.

Kaldı ki explorer istediği şekilde tanısın o dosyayı oyunun açılmasını etkilemez.

Birde boşa yorulmayalım bir reset at bilgisayara öyle gel.

2 kere resetledim de bişey olmadı cyberpunk ta normalde açılan oyun baştaki sahne bitince boşluk tuşuyla başlat diyordu şuanda o kısıma gelince boşluk yazmıyorda none felan yazıyo işte o yazı gelir gelmezde kapanıyor oyun zaten redstricp red4xt diye mod dosyaları var sorunsuz çalışıyordu sonra nexus dan bi mod yükledim bu yüklediğim mod bendeki mod dosyasından biriyle aynı adı kullanıyomuş diye hata vermeye başladı yüklediğim şeyi sildim sonra işte json dosyasını yanlışlıkla not defteriyle aç dedim oyun şimdi hata vermeden açılıyo ama komutlarda bi sıkıntı var . bu jsonla oynamadım hiçbi şekilde içindeki yazıyla sorunu anlamaya çalışıyorum

Cyberpunk 2077 bir tuşa basın bölümünde tuşa basınca atıyor şurada birinin sorunu varmış aynı sorun sanırsam

ama bende tuşa felan basma zamanım olmadan kapanıyor oyun

2 kere resetledim de bişey olmadı cyberpunk ta normalde açılan oyun baştaki sahne bitince boşluk tuşuyla başlat diyordu şuanda o kısıma gelince boşluk yazmıyorda none felan yazıyo işte o yazı gelir gelmezde kapanıyor oyun zaten redstricp red4xt diye mod dosyaları var sorunsuz çalışıyordu sonra nexus dan bi mod yükledim bu yüklediğim mod bendeki mod dosyasından biriyle aynı adı kullanıyomuş diye hata vermeye başladı yüklediğim şeyi sildim sonra işte json dosyasını yanlışlıkla not defteriyle aç dedim oyun şimdi hata vermeden açılıyo ama komutlarda bi sıkıntı var . bu jsonla oynamadım hiçbi şekilde içindeki yazıyla sorunu anlamaya çalışıyorum

Cyberpunk 2077 bir tuşa basın bölümünde tuşa basınca atıyor şurada birinin sorunu varmış aynı sorun sanırsam

ama bende tuşa felan basma zamanım olmadan kapanıyor oyun
Dosyayı not defteriyle açmanız hataya sebep olmamıştır, kurduğunuz modlardan olduğunu düşünüyorum, mümkünse oyunu yeniden indirin.

Sonunda düzeldi ya ne uğrastırdı menet oyun. İnternetten temiz bir şekilde indirmek için CD projectin dediklerini yaptım ve dosyaları doğruladım düzeldi fakat şimdi de önceden yüklü olan 50 tane modu tekrar bulup indirmem kaldı bunlarla uğraştıracak :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı