JTAG'lı Xbox 360 donuyor

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Herkese iyi Sosyaller. İkinci el Xbox 360 aldım. İlk aldığımda freestyl3 yüklüydü. İçinde oyunlar vardı. Sorunsuz çalışıyordu. Sonra evde çeviriciyle monitöre bağladım ve konsolu sıfırladım. Konsol şimdi açılırken bir açılıyor bir açılmıyor. Bir anda donuyor kalıyor. Bir kere kırmızı yandı tuş uzun süre sonra ama hemen açılır açılmaz yanmadı. Giriş ekranında donuyor çoğunlukla. Cihaz ölü mü yoksa HDD'den kaynaklı bir şey olabilir mi?

IMG_3655.jpeg

Herkese iyi Sosyaller. İkinci el Xbox 360 aldım. İlk aldığımda freestyl3 yüklüydü. İçinde oyunlar vardı. Sorunsuz çalışıyordu. Sonra evde çeviriciyle monitöre bağladım ve konsolu sıfırladım. Konsol şimdi açılırken bir açılıyor bir açılmıyor. Bir anda donuyor kalıyor. Bir kere kırmızı yandı tuş uzun süre sonra ama hemen açılır açılmaz yanmadı. Giriş ekranında donuyor çoğunlukla. Cihaz ölü mü yoksa HDD'den kaynaklı bir şey olabilir mi?

Eki Görüntüle 2156875
Dönüştürücü de sorun olmadığından emin misiniz?

Hocam ps3/xbox 360 ikilisinde donma yavaşlama genelde HDD kaynaklı oluyor ama tam emin olamadım Xbox 360 hangi model eğer ilk beyaz kasalardansa açılış tuşunun etrafında 4 halka olur bir problem olduğunda bu halkalar sayısı değişerek kırmızı şekilde yanar ve yanan halka sayısı hangi sorun olduğunu işaret eder.

Dönüştürücü de sorun olmadığından emin misiniz?

Dönüştürücüde sorun yok hocam ilk başta açılıyordu hatta ilk aldığımda oyunları vardı yüklü onlar açılıyordu ben sıfırladım tekrardan kendim kuracaktım oyunları ama boot ekranı geliyor ya yarısında kesiliyor ya da animasyon bitince donuyor.

Hocam ps3/xbox 360 ikilisinde donma yavaşlama genelde HDD kaynaklı oluyor ama tam emin olamadım Xbox 360 hangi model eğer ilk beyaz kasalardansa açılış tuşunun etrafında 4 halka olur bir problem olduğunda bu halkalar sayısı değişerek kırmızı şekilde yanar ve yanan halka sayısı hangi sorun olduğunu işaret eder.

Beyaz değil Slim oluyor herhalde arkasında Xbox 360 s yazıyor konsol donunca da normalde 1 kol bağlı olduğu için sol üstte ışık yanıyor ama donunca sönüyor sadece tuşun ışığı yanıyor. Konsolu boot edebilsem kurcalayıp çözüm bulmaya çalışacağım ama açılmıyor. Bir de 1 kere konsol açıldıktan bir süre sonra kırmızı yandı tuş ama bir daha yanmadı. 3K hatası değil gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı