Sürprizbozan Jujutsu Kaisen dönüş

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fxwestro

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı:Intel(R) HD Graphics 520, İşlemci:İşlemci:Intel(R) Core(TM) i3-6006U CPU @ 2.00GHz,RAM:4GB
Gojo'nun geri dönmesi ile ilgili teorilerinizi bekliyorum.

Hocam bana göre gojo mantıklı bir yolla geri dönmeyecek çünkü lotus çiçeği detayı ve kuzeye gitmesi gibi detaylar bize geri dönüp yeni bir özellik açacağını söylüyor bence yuta öldükten sonra ve yuuji Power up aldıktan sonra bu detayları biz size zaten verdik deyip geri döndürcekler.

Bence sizin dediğiniz gibi geri dönebilir bir de şu 29 yaş olayı vardı onlada Power up alabilir ama gege bu belli olmaz.

Benim de düşündüğüm okuyunca daha da hoşuma giden güzel garip bir teori var. Kenjakunun planı olan yıldız plazma taşıyıcısı ile tengen birleşimi döngüsünde her seferinde 1 adet taşıyıcı ve 1 adet 6 gözlü büyücü lazım bundan dolayı sukuna tengen birleşmesinde mecburen orada 6 gözlü bir büyücü olması gerektiğinden dolayı gojoyu orada görebiliriz belki. Ama bana kalırsa dönmemeli.

Geri
Yukarı