Gıda Julius Meinl Präsident Blend Öğütülmüş Filtre Kahve 250 g 109 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Ürünü deneyimlemedim fakat pek çok olumlu yorum mevcut. Tiryakiler için güzel olabilir, ayrıca yumuşak içim olduğu da belirtilmiş.

1706621960903.png

Son düzenleme:
Hafif-orta içim bir kahve. Taze çektirmenin yerine hiçbir şekilde geçemez ama kahve çektireceğiniz yer yoksa, marketten fahiş fiyata almaktansa bunu almanızı öneririm.

Benim filtre kahve ile aram pek yok fakat dayanamayıp satın aldım. Bu kahveyi nasıl demlemeyi önerirsiniz arkadaşlar?
@Furkan_D
Daha önce deneyimlediğim bir kahveydi ve iyiydi bence. Kahveden çok anlayan birisi değilim sadece içiyorum onu da söyleyeyim :).

Demleme için bence filtre kahve makinesi ideal olacaktır. Sanırım kahve makinesine göre çekiliyor bu. Olmazsa french press'te içersiniz.

Kahve kültürünü yakından takip eden biri olarak bu ürünün F/P olduğunu söyleyebilirim. Amazon'da sürekli indirime girer ve Prime üyeleri bu kahveden yararlanır. Amazon'da moliendo markası ara ara indirime girer hafif içim isteyenler House Blend'i deneyebilir. Makine, french press ya da demleyebilecek birşeyiniz yoksa doğal yöntemlerle nasıl demlenmesi gerektiğini aşağıdaki videoda paylaşıyorum.

Hocam siz muhtemelen sanalbaharatı duymamışsınız. Böyle fırsat adı altındaki konuları görünce gülümsüyorum ve kendime bir Kenya AA hazırlıyorum. Fiyatları bu tür fırsatlardan daha uygun.

Some kargo ücreti problems.

Geri
Yukarı