Jumpscare etkisi

Az önce çok öncelerden yediğim jumpscare videosunu gördüm, tıkladım ama önceden 20 saniyede jump geliyordu.
Bunda anında geldi hala titriyorum. Ben bunu şikayet falan etmek istiyorum ya da onu korkutmak, en azından ne yapmalıyım?
Beni de korkuttu hocam, dikkat EPİLEPSİ uyarısı!
Ben bakanımdan memnunum, girecekseniz hoparlör kapalı olsun.

Beni de korkuttu hocam, dikkat epilepsi uyarısı!

Pqueen'e atılan jumpscare bu.

Ben o arkadaşı kaybettim. İntikam alamadım. :(

Bu arada sizin attığınızı geçen gün bana arkadaş attı. Tam ekran oldu. Alt+F4 çektim kapanmadı. Bağırmaya devam ediyor. Bende bilgisayarı kapattım. Ama artık etki bırakmıyor. O anlık korku sonrası yok :D

Pqueen'e atılan jumpscare bu.

Ben o arkadaşı kaybettim. İntikam alamadım. :(

Bu arada sizin attığınızı geçen gün bana arkadaş attı. Tam ekran oldu. Alt+F4 çektim kapanmadı. Bağırmaya devam ediyor. Bende bilgisayarı kapattım. Ama artık etki bırakmıyor. O anlık korku sonrası yok :D
İşe yarar umarım.
1615489242022.png

Aynen ya Allah kahretsin kapanmıyor kapatmak isteyince de uyarı veriyor gözümü kapattığımı o varlığı görüyorum. Zaten bana da gelmişti aynısı acaba farklı mıdır diye bakayım dedim :D.

Adam uyarmış. Tam erkan oluyor. Ses çok çok çok çok çok... Fazla oluyor. Ekranda zaten adını hatırlamadığım beyaz yüzlü gülen bir insan var. Ve sayfa tam ekran oluyor. CTRL+W yaptım gitmiyor. Alt+F4 çektim sıkıntı yok. En son bilgisayarı kapattım.
1615489735307.png

Beni de korkuttu hocam, dikkat epilepsi uyarısı!

Ya of be. Tam ekran oldu ses Full açık. Oldu mu şimdi akif 😭

Yeni konular

Geri
Yukarı