Jumpscare etkisi

Bende izleyeceğim siz bulsanız? Ben izlemem asla ona atarım. Bir de müsaitseniz başlığını Among Us karakteri yapar mısınız? Jumpscare olduğunu anlamasın diye.

Kendiniz izleyin korkunuzu yenmeniz şart başlık kolay kendiniz videoyu Bandicam ile kayıt edin sonra yeni kapak ekleyin.

13 yaşında olduğun için korkman normal.

Fazla kafaya takmazsan gelip geçer.

Beni de korkuttu hocam, dikkat EPİLEPSİ uyarısı!
Ben bakanımdan memnunum, girecekseniz hoparlör kapalı olsun.

Pqueen'e atılan jumpscare bu.

Ben o arkadaşı kaybettim. İntikam alamadım.

Bu arada sizin attığınızı geçen gün bana arkadaş attı. Tam ekran oldu. Alt+F4 çektim kapanmadı. Bağırmaya devam ediyor. Bende bilgisayarı kapattım. Ama artık etki bırakmıyor. O anlık korku sonrası yok

İşe yarar umarım.

Aynen ya allah kahretsin kapanmıyor kapatmak isteyince de uyarı veriyor gözümü kapattığımı o varlığı görüyorum. Zaten bana da gelmişti aynısı acaba farklı mıdır diye bakayım dedim .

Aynen ya Allah kahretsin kapanmıyor kapatmak isteyince de uyarı veriyor gözümü kapattığımı o varlığı görüyorum. Zaten bana da gelmişti aynısı acaba farklı mıdır diye bakayım dedim .

Adam uyarmış. Tam erkan oluyor. Ses çok çok çok çok çok... Fazla oluyor. Ekranda zaten adını hatırlamadığım beyaz yüzlü gülen bir insan var. Ve sayfa tam ekran oluyor. CTRL+W yaptım gitmiyor. Alt+F4 çektim sıkıntı yok. En son bilgisayarı kapattım.

Ya of be. Tam ekran oldu ses Full açık. Oldu mu şimdi akif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…