Junior Asp.Net Developer için yol haritası ve tavsiyler

Lilika

Hectopat
Merhabalar, 21 yaşında yolun başında alaylı bir web geliştiriciyim, son 1 yıllık serüvenimde C#, Asp.Net, Entity Framework, SQL Server, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, MVC Design Pattern gibi teknolojiler öğreniyorum. Bu başlıklar üzerine hala eksikliklerimin olduğunun farkındayım ve bir kaç aylık periyotlarla bol bol proje geliştirerek eksikliklerimi kapatmayı hedefliyorum,. Eksiklerimi büyük ölçüde kapattıktan sonra Asp.Net Core, Entity Framework Core, Angular öğrenmeyi planlıyorum fakat akıl alabileceğim bir öğretmen ve ya mentor olmadığı için tam olarak doğru yolda ilerlediğimden emin değilim. Bu noktada benim durumumdaki birinin sektörde yer edinebilmesi adına öğrenmesi gereken teknolojiler ve yaklaşımlar nelerdir? şu an uyguladığım plan ne kadar doğrudur? Bu soruları yanıtlayabilir ve bana tavsiyelerde bulunursanız çok minnettar kalırım, esenlikler dilerim.

Son düzenleme:
Aspnet'i geç yerine Core'a devam et devletin hizmeti var 1 milyon yazılımcı birçok video var orada izleyip bir şeyler ögrenirsin kimse kimsenin Mentor'u olmaz hele ki yazılımcı başkasına bir şey öğretmez sakın fiziksel kurs alma boş iş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aspnet'i geç yerine Core'a devam et devletin hizmeti var 1 milyon yazılımcı birçok video var orada izleyip bir şeyler ögrenirsin kimse kimsenin Mentor'u olmaz hele ki yazılımcı başkasına bir şey öğretmez sakın fiziksel kurs alma boş iş.

Son 3-4 aydır Asp.Net MVC çalışıyorum en az bu kadar daha zaman ayırmayı planlıyordum, yani Asp.Net MVC için oluşturduğum zaman aralığının tamamını Core'a ayrımam daha mı mantıklı olur? Ayrıca kaynak sorunum yok diyebilirim, internet ve kitaplar gayet yeterli oluyor dediğiniz gibi.

Aspnet bitti Core var bundan sonra da Microsoft Core ile devam edecek mantıklısı Core ne ögrenirsen video ve makalelerden ögrenirsin gerisi boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı