Jupyter Nootbek Google Chrome'da açılmıyor

• Konuyu başlatan Mr44
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 4B

Mr44

Hectopat
Merhaba

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki linkte 7.55'inci dakikada hoca Jupyter'de launcha bastıktan sonra diyor ki sizde uyarı gelirse Chrome'u ayarlayın fakat benim bilgisayarımda böyle bir uyarı gelmedi. Uygulamayı kaldırdım, tekrar yükledim, yine sorun hallolmadı.
Lütfen bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki linkte 7.55'inci dakikada hoca Jupyter'de launcha bastıktan sonra diyor ki sizde uyarı gelirse Chrome'u ayarlayın fakat benim bilgisayarımda böyle bir uyarı gelmedi. Uygulamayı kaldırdım, tekrar yükledim, yine sorun hallolmadı.
Lütfen bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.
Merhaba Jupyter Notebook başlatılırken CMD kısmı açılıyor mu sizde?

evet geldi hocam
1641913404668.png

hocam bu linklerden biri ile erişebilirsiniz chrome üzerinden.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-11_184243.png
    resim_2022-01-11_184243.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 236
Son düzenleme:
Hocam olduda dediğini yaptım oldu ama oraya yaptıklarım kaydedilir değil mi ?

Eki Görüntüle 1267420
Hocam açtım fakat yeni not defteri açmak için Python 3 e basınca bakın şu hatayı alıyorum.
ilk defa böyle bir hata görüyorum hocam. Bir de anaconda prompt üzerinden deneyelim isterseniz. Arama kısmına Anaconda Prompt yazarak çıkan konsolu yönetici olarak başlatalım.
jupyter notebook komutu ile jupyter servisini başlatalım. Konsolun aşağısındaki link ile tekrar chrome üzerinden erişmeyi deneyiniz.

ilk defa böyle bir hata görüyorum hocam. Bir de anaconda prompt üzerinden deneyelim isterseniz. Arama kısmına Anaconda Prompt yazarak çıkan konsolu yönetici olarak başlatalım.
jupyter notebook komutu ile jupyter servisini başlatalım. Konsolun aşağısındaki link ile tekrar chrome üzerinden erişmeyi deneyiniz.
Hocam o sorunun nede oldugunu buldum . Jupyter altta kapalıymış o yuzden sıteyı açmadı.
Bilgiler için cok sagolun . Şuan öğrenıyorum :D

Geri
Yukarı