Jupyter notebookta yapılan işlem PyCharm'da çalışmadı

Redux89

Hectopat
Daha fazla  
Udemy'den Python kursu almıştım önceden. Şimdi öğrenmeye başladım her şeyi kurdum. Anaconda dağıtımı ve PyCharm. Hoca kursta Jupyter notebook kullanıyor. Fakat istediğinizi kullanabilirsiniz dedi. Spyder, Jupyter notebook vb. programlar var. Ben PyCharm'ı kullanmak istedim. Hoca kursta Jupyter notebookta işlem yaptı. 3+4 işlemi, ben de onu PyCharm'da yaptım ama çalışmadı. Jupyter notebook ilginç bir program ve benim hoşuma gitmedi.

Programların linkleri:

Son düzenleyen: Moderatör:
Jupyter Notebook ile Output direk verilir ancak PyCharm ile print kullanmanız lazım diye biliyorum. Emin değilim.

Anaconda ve Jupyter kullanması çok saçma olmuş, eğer sadece Python öğretiyorsa.

Anaconda derya deniz, genellikle makine öğrenmesinde kullanılıyor. Keza Jupyter de öyle.

Jupyter kullanmayın. PyCharm kullanın. PyCharm'da yazmayı öğrenin, zira Jupyter yanıltıcı olabilir. Jupyter'in farklı bir mantığı var, başlangıçta kafa karıştırabilir. :)

Jupyter notebook ile output direk verilir ancak PyCharm ile print kullanmanız lazım diye biliyorum. Emin değilim.

Print i nasıl kullanacağım?

Interpreter seçili mi kontrol edin.

Import edilen ek bir kütüphane var mı?

İnterpreter doğru seçili print kodu çalışıyor.

Anaconda ve jupyter kullanması çok saçma olmuş, eğer sadece Python öğretiyorsa.

Anaconda derya deniz, genellikle makine öğrenmesinde kullanılıyor. Keza jupyter de öyle.

Jupyter kullanmayın. PyCharm kullanın. PyCharm'da yazmayı öğrenin, zira jupyter yanıltıcı olabilir. Jupyter'in farklı bir mantığı var, başlangıçta kafa karıştırabilir. :)

Sadece Python öğretmiyor.
Sqlite gibi şeyler de var.

Geri
Yukarı