Just Cause 3 kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
RAM
16GB (8x2) 3200mhz
Ekran kartı
Evga RTX 3060
Anakart
MSI B450M-A Pro Max
İşlemci
AMD Ryzen 3600
Selamlar Technopat Kullanıcıları. Geçenlerde aldığım Just Cause 3 oyununu dün gece indirdim ve bugün açmaya kalktığımda giriş ekranını 1-2 saniye veriyor daha sonra kapanıyor ekran kartı driverim güncel Oyun dosyasının bütünlüğünü doğruladım sorun çıkmadı bunun sebebi ne olabilir oyunu oynamak istiyorum.

Selamlar Technopat Kullanıcıları. Geçenlerde aldığım Just Cause 3 oyununu dün gece indirdim ve bugün açmaya kalktığımda giriş ekranını 1-2 saniye veriyor daha sonra kapanıyor ekran kartı driverim güncel Oyun dosyasının bütünlüğünü doğruladım sorun çıkmadı bunun sebebi ne olabilir oyunu oynamak istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyla çözmüştüm belki yararı olur size

Artı -1 Eksi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bu video içerisindeki sürücü güncelleme konusunda çok zararlı bir program öneriliyor.

Arkadaş zaten belirtmiş dosyaları doğrulama yaptım ve sürücüleri güncelledim diye?

@TheMeliodas
Aşağıdaki rehberden yararlanarak, Windows dosya bütünlüğünü doğrular mısın?

Process Monitor ile rapor paylaşın, ilgilenelim.

Her sorunun çözümü aynı değildir. Ayrıca bir dahakine konuyu okuyarak yorum yapın.

Her sorunun çözümü aynı değildir. Ayrıca bir dahakine konuyu okuyarak yorum yapın.
Dosyayı size nasıl paylaşacağım ?

Process Monitor'de sorunu kendim bulup hallettim teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı