Just Cause 4 açılmıyor

Bunu bende denedim fakat olmadı. Benim şöyle bir sorunumda var Just Cause 4 Geforce Ekran Kartı uygulamasında görünmüyor. (Oyun dosyasına kadar girdim oyunu bulamıyor)
Kardeşim merhaba, Aynı sorunu bende yaşıyordum. Şu şekilde çözdüm. Öncelikle oyunum orjinal epic games ücretsiz yaptı oradan indirdim. İndirdiğim ilk gün sorunsuz şekilde oynadım. Twitch'de yayında yaptım. Ama az önce tekrardan yayın yapacaktım. Login hatası verdi. Offline moda da geçmiyor. Reddit'de sadece 5 dk. araştırdım. Sorunu nasıl çözeceğimi buldum. Antivirüs programı kullanıyorsan, Windwows Defender antivirüs programı tarafından kontrol edilir. Yaptığın ayarlar uygulanmaz veya hiç ayar yapmana izin verilmez. Hatanın sebebi bence, bilgisayarın Epic games sunucularına veya Square Enix bağlanmana izin vermiyor. Benim kullandığım antivirüs programı Avast Premium Security ücretli olan versiyon. Ben Avast üzerinden nasıl yapılacağını yazacağım. Diğer Antivirüs programlarında da zaten buna benzer oluyor.

1. Programı açıp Koruma kısmına giriyorsun.

2. Koruma kısmından Güvenlik Duvarı bölümüne giriyorsun.

3. Güvenlik Duvarı kısmında bulunan Uygulama Ayarlarına tıkla.

4. Açılan yerin adı Uygulama Kuralları olmalı dikkat et. Oradan hiç bir şeyin ayarlarını değiştirmeden. Yeni Grup oluşturuyorsun. İsmini istediğin bir şey koy fark etmez.

5. Oluşturduğun grubun üzerine sağ tıkla. Yeni Uygulama Kuralı seçeneğine tıkla.

6. Açılan alandan Just Caus 4 oyununu bul ve aç'a tıkla. Bu işlem bilgisayarının performansına göre biraz sürebilir. Bu kadar. :) Başka ayarlarda değişiklik yapma.

Oyununa gir ve oyna.

Just Cause 4'ü çalıştıramayınca, Windows 7 Pro 64 bir olan bilgisayarımdaki SSD 2. bölümüne UEFI'siz Windows 10 Pro 64 kurdum. Epic Games'de doğrulatıp çalıştırdım. Hiçbir sorun yaşamadım.

Epic Games'den alınan Just Cause 4, Windows 7 pro 64 bitte çalışmıyor arkadaşlar. DLL bulucu vs bir sürü programla eksikleri gidermeye çalıştım olmadı. YouTube'da izlemediğim video kalmadı. Sadece Windows 10'u kurun yeter.

bende de internet bağlantısı var ama offline yazıyo ve ok'e basıyorum hiçbişey olmuyo
Bugün güncelleme geldi arkadaşlar Epic Games'de, ben programla açabiliyordum oyunu artık güncellemeden sonra normal girebiliyorum yükleniyor. ( Güncelleme gelene kadar oyunu bitirdim. )
hangi programla girebiliyodun

Son düzenleme:
[B][FONT=Book Antiqua]Arkadaşlar benim de şöyle bir sorunum var,çözümü mevcut mudur ?[/FONT][/B]

Just Cause 4'ü çalıştıramayınca, Windows 7 Pro 64 bir olan bilgisayarımdaki SSD 2. bölümüne UEFI'siz Windows 10 Pro 64 kurdum. Epic Games'de doğrulatıp çalıştırdım. Hiçbir sorun yaşamadım.

Epic Games'den alınan Just Cause 4, Windows 7 pro 64 bitte çalışmıyor arkadaşlar. DLL bulucu vs bir sürü programla eksikleri gidermeye çalıştım olmadı. YouTube'da izlemediğim video kalmadı. Sadece Windows 10'u kurun yeter.

Muhtemelen benim aldığım hata da bu yüzdendir

Dosya Ekleri

• jc4.jpg
    jc4.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 42

Yeni konular

Geri
Yukarı