Oyun Just Cause 4 Gold Edition Steam'de %88 indirimde: 46.75 TL

Amadeus Magnus

Decapat
Yer
İzmir

Birkaç kozmetik eklenti farkıyla Complete Edition almak isteyenler için link:

https://store.steampowered.com/bundle/12348/Just_Cause_4_Complete_Edition 50.65 TL

Her 2 sürüm de Expansion Pass yani genişleme paketini içeriyor.

Oyunun bu paketlerinin şu ana kadarki en ucuz fiyatı olduğunu hatırlatalım.

Daha önce 2020 yılında Epic Games ana oyunu bedava vermişti fakat çokça 3. oyundan farksız olmakla eleştirilen oyunun tam sürümünün daha doyurucu olduğunun da dış basında yer bulduğunu söylemek gerek.

Söylenilenin aksine, içerik ve oynanış olarak 3. oyundan epey farkı var. Ayrıca boş versiyonu keyif vermez. Bu seri tam versiyonuyla inanılmaz eğlenceli hale geliyor.

Güzel oyundur, iyi stres attırır. Tavsiye ederim. Alacaksanız Complete versiyonu alın derim.

1683740124906.png

Söylenilenin aksine, içerik ve oynanış olarak 3. oyundan epey farkı var.
Hocam iki oyunu da 50 saatten fazla oynadım sürüş mekaniklerinin üzerine hiçbir şey katmamış adamlar. Makyaj yapıp fiyatını şişirip koymuşlar basbayağı. Hikaye olarak öne çıkan bir oyun değil zaten, vur kır parçala mantığıyla ilerliyor o konuda da pek bir şey yapmamışlar.

3. oyun bütün DLC'leri ile 7 TL gibi bir fiyata düşüyorken bedava verilmediği sürece alınmaz. 🙂

Hocam iki oyunu da 50 saatten fazla oynadım sürüş mekaniklerinin üzerine hiçbir şey katmamış adamlar. Makyaj yapıp fiyatını şişirip koymuşlar basbayağı. Hikaye olarak öne çıkan bir oyun değil zaten, vur kır parçala mantığıyla ilerliyor o konuda da pek bir şey yapmamışlar.

3. oyun bütün DLC'leri ile 7 TL gibi bir fiyata düşüyorken bedava verilmediği sürece alınmaz. 🙂
İyi de oyunda sürüş yapılmıyor ki uçmaktan kaçmaktan. Yani yetenek geliştirmeleri, yeteneklerdeki çeşitlilik ve kullanılan araç çeşitliliği olarak oldukça detaylı geliştirmeler mevcut. Bölge ele geçirmesi ve sonrasına kadar da 3'e göre farklılıklar var.

İyi de oyunda sürüş yapılmıyor ki uçmaktan kaçmaktan.
Böyle diye ellemedilerse yapmasalardı daha iyiydi, oyuna kaç kere sırf uçak uçurmak için girdim hevesimi kursağımda bıraktı. Patlama efektleri zaten 3'te de muhteşemdi.

3'ü bitireli 1 ay bile olmadı, bayağı stres attırıyor. Hikayesi de iyiydi. Şahsen bölge ele geçirmelerde 4. oyunda daha çok zorlanmıştım.

Aradaki fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı