K Minecraft OpenGL Hatası Veriyor

DocoF

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, benim 2.94 GHz Intel Pentium 6500 var 2 GB RAM 32 bit işletim sistemi var ve ben Minecraft oynuyordum önceden, yeni bilgisayar geldi o işte bu bunda açılmıyor ekran kartı hatası alıyorum sizce yapabileceğim bir şey var mı:(

Ekran kartınız nedir? Yeni sürümlerde OpenGL sürümünün (?) ve üstü olması gerektiği gelmişti, bu yüzden sanırım.

Ekran kartınız nedir? Yeni sürümlerde OpenGL sürümünün (?) ve üstü olması gerektiği gelmişti, bu yüzden sanırım.

Vallahi ben de tam bilmiyorum. Ekran kartım yok sanırım, işlemcim var Intel Pentium Dual Core 6500. 2 GB RAM var ve 32 bit işletim sistemi.
Bu kadar :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ben de tam bilmiyorum. Ekran kartım yok sanırım, işlemcim var Intel Pentium Dual Core 6500. 2 GB RAM var ve 32 bit işletim sistemi.
Bu kadar :(
Windows'un arama kısmına "dxdiag" yazın, Windows 7'de çalışıyor ise bir pencere çıkacaktır. O pencere Windows 10'daki gibiyse yukarıda "Ekran" sekmesi olacak, oranın fotoğrafınızı atmanız iyi olacaktır.

Buradan nasıl atacağım?
Klavyenizde PrintScreen tuşu ile ekran görüntüsü çekebilirsiniz, atarken panoya kopyalanacağı için ctrl+v yapmanız yeterli.

1624265263257.png

1624265453919.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bir PC'm vardı, Laptop'tu o. Onda Intel Celeron ve 2 GB RAM, 1.80 bilmem ne vardı. Açılıyordu ama az FPS vardı.
Bu programı indir. Sonra aç bak ekran kartın neymiş diye. Ona göre Driver atacağım.

Geri
Yukarı