K20 Pro AOSP ROM kurulmuyor

oguzhan0

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım recovery: Orangefox F2fs.
İlk başta Syberia ROM flashladım, Firmware, ROM gapps sorunsuz kuruldu ama açılış logosunda kalıyor.
Sonra Mı 14 ghost ROM denedim oda sorunsuz kuruldu ama oda logoda kalıyor açılmıyor.
Ondan sonra pixel exdented denedim oda sorunsuz kuruldu ama oda logoda kalıyor.
Şimdi en son arrow OS A11 denedim oda sorunsuz kuruldu kurulum sonunda wipe cache / dalvik yapın denilmiş, dalvik art / cache + cache yaptım açılmadı sonra 2. kez tekrar kurdum bu sefer en son sadece dalvik art / cache yaptım yine açılmadı 3. kez kurdum bu sefer sonunda hiçbir şey yapmadan reboot System dedim yine açılmadı. Cihazda sorunsuz kurabildiğim, açılan tek ROM Hindistan 12.6. 0. bunun harici hiçbir AOSP ROM açılmıyor.

Kullandığım recovery: Orangefox F2fs.
İlk başta Syberia ROM flashladım, Firmware, ROM gapps sorunsuz kuruldu ama açılış logosunda kalıyor.
Sonra Mı 14 ghost ROM denedim oda sorunsuz kuruldu ama oda logoda kalıyor açılmıyor.
Ondan sonra pixel exdented denedim oda sorunsuz kuruldu ama oda logoda kalıyor.
Şimdi en son arrow OS A11 denedim oda sorunsuz kuruldu kurulum sonunda wipe cache / dalvik yapın denilmiş, dalvik art / cache + cache yaptım açılmadı sonra 2. kez tekrar kurdum bu sefer en son sadece dalvik art / cache yaptım yine açılmadı 3. kez kurdum bu sefer sonunda hiçbir şey yapmadan reboot System dedim yine açılmadı. Cihazda sorunsuz kurabildiğim, açılan tek ROM Hindistan 12.6. 0. bunun harici hiçbir AOSP ROM açılmıyor.
Firmware sürümü doğruysa romu kurduktan sonra yeniden başlatmadan önce format data yapmayı deneyin, her şeyi silecek.

Bende K20 Pro kullanıyorum bende sorun yok yanlış bir şey yapıyor olmalısınız.

Yok hocam harfi harfine ne yazıldıysa onu yapıyorum, cihazda hiçbir AOSP ROM açılmıyor.

Firmware sürümü doğruysa ROM'u kurduktan sonra yeniden başlatmadan önce format data yapmayı deneyin, her şeyi silecek.

Hocam format datayı en başta yapıyorum öyle yazılmış.

Yok hocam harfi harfine ne yazıldıysa onu yapıyorum, cihazda hiçbir AOSP ROM açılmıyor.

Hocam format datayı en başta yapıyorum öyle yazılmış.
Deneyebilirsiniz, yeniden başlatmadan hemen önce format data yapmak sorunu çözebilir. 4PDA’da bu sorun için bir çözüm de yazmış olabilirler. Orada kurulum rehberleri daha detaylı oluyor.

Global ROM yükleyip sonra AOSP yüklemeyi denediniz mi veya Fastboot ROM?

Hocam PC erişimim yok şu anda maalesef. Ve evet flash diskte hem Hindistan 12.6.0 var hande global 12.5.2 var bunları sorunsuz kurabiliyorum ve cihaz sorunsuz açılıyor. Ama dediğim gibi hiçbir AOSP ROM açılmıyor.

Geri
Yukarı